• Обновено
Заклучување на безбедносниот ремен за заклучување на воланот Зенто - безбедносен уред против кражба за спречување на кражба

Заклучување на безбедносниот ремен за заклучување на воланот Зенто - безбедносен уред против кражба за спречување на кражба

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

▶ Голема безбедност - Спречувањето на кражбата на автомобили е главната причина зошто треба да купите брави на воланот. Нашата Zento се занимава со заклучување на воланот против кражба ќе ви даде доверба што ви е потребна. Со тоа е издржлива и подебела челична жица што нема да скрши, можете да бидете сигурни дека разбојниците на автомобили немаат шанса да го украдат вашиот автомобил. ▶ Лесно за инсталирање - само ќе треба малку да го прилагодите седиштето на вашиот автомобил за да го заклучите воланот. Завиткајте го заклучувањето на воланот против кражба околу воланот на вашиот автомобил на десната страна и прикачете го заклучувањето на безбедносниот ремен на безбедносниот ремен на вашиот автомобил. За да го отклучите, само свртете го копчето 50 степени во насока на стрелките на часовникот и притиснете го копчето копче за да го ослободи. ▶ Рефлексивна боја - Светло жолтата покривка дава рефлективен знак од далеку во кој додава безбедност на вашиот автомобил секогаш кога некој го искористи вашето возило. Тоа е како знак за предупредување за разбојниците на автомобили и ефикасно ќе ја спречи кражбата на автомобили. ▶ Мулти-намена-Новиот кражба на заклучување на воланот има повеќенаменска карактеристика каде што исто така можете да ја додадете чантата на механизмот за заклучување. Само лизгајте ја рачката на чантата на заклучувањето на воланот заедно и е безбедно и звук во вашиот автомобил. ▶ Универзална апликација-Новиот уред за заклучување на воланот за заклучување на воланот се вклопува универзално со автомобил, камион, комбе и UTV со безбедносните ремени кои имаат копче за ослободување на горниот дел. ▶ Голема безбедност - Спречувањето на кражбата на автомобили е главната причина зошто треба да купите брави на воланот. Нашата Zento се занимава со заклучување на воланот против кражба ќе ви даде доверба што ви е потребна. Со тоа е издржлива и подебела челична жица што нема да скрши, можете да бидете сигурни дека разбојниците на автомобили немаат шанса да го украдат вашиот автомобил. ▶ Лесно за инсталирање - само ќе треба малку да го прилагодите седиштето на вашиот автомобил за да го заклучите воланот. Завиткајте го заклучувањето на воланот против кражба околу воланот на вашиот автомобил на десната страна и прикачете го заклучувањето на безбедносниот ремен на безбедносниот ремен на вашиот автомобил. За да го отклучите, само свртете го копчето 50 степени во насока на стрелките на часовникот и притиснете го копчето копче за да го ослободи. ▶ Рефлексивна боја - Светло жолтата покривка дава рефлективен знак од далеку во кој додава безбедност на вашиот автомобил секогаш кога некој го искористи вашето возило. Тоа е како знак за предупредување за разбојниците на автомобили и ефикасно ќе ја спречи кражбата на автомобили. ▶ Мулти-намена-Новиот кражба на заклучување на воланот има повеќенаменска карактеристика каде што исто така можете да ја додадете чантата на механизмот за заклучување. Само лизгајте ја рачката на чантата на заклучувањето на воланот заедно и е безбедно и звук во вашиот автомобил. ▶ Универзална апликација-Новиот уред за заклучување на воланот за заклучување на воланот се вклопува универзално со автомобил, камион, комбе и UTV со безбедносните ремени кои имаат копче за ослободување на горниот дел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички
  • Обновено

Кунклеј 18 Џеб Акрилен Држач За Визит Картичка Организатор На Повеќе Слот Картички Пластични Ротирачки Држачи За Визит Картички

DEN 655.84

Заштитни Филмови : секој акрилен украс празни места покриени со заштитни филмови од двете страни, ве мол

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива
  • Обновено

WYDZ Столче/ Пренослива Преклопна Столица Тешка Преклопна Столица Столче За Преклопување За Возрасни Метал И Пластика Склоплива

DEN 7330.40

●Ефект на медицинска потврда : тоалетното седиште го препорачува а Анатомски здрава положба за одмор п

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година
  • Обновено

Американска Американска Аргентина 20 Свиток монета година Случајна странска монета Колекција на монети 20 монети на свињи Година

DEN 3.33

Satterionsивотен материјал за квалитет : Изработено од високо квалитетен материјал, висока јачина, отпорен н