• Обновено
20 листови за налепници за кучиња за кучиња, фрази за кучиња чиста налепница за кучиња шепа за печатење налепници со изреки на налепници за кутре со зборови за занае?

20 листови за налепници за кучиња за кучиња, фрази за кучиња чиста налепница за кучиња шепа за печатење налепници со изреки

DEN 159.84
Во магацинот.

Залиха

Содржина на пакетот : getе добиете 20 парчиња налепници за зборови за кучиња за сноп -книги во 4 различни стилови, 5 парчиња од секоја, доволно количина за поддршка на вашата дневна декорација и употреба на потребите. Сигурен материјал : Изработено од транспарентен ПВЦ материјал, нашите налепници за кученца за белење се лесни за солзи и лепени, и можете да ги залепите на многу мазни површини. Правилна големина : Секој лист фрази за кучиња чисти мерки за налепници приближно. 10 x 15 cm/ 4 x 6 инчи, компактен и соодветно за лесна продавница и носење, без да зафаќа многу простор. Дизајн со тематски кучиња : Постојат разновидни обрасци и фрази на налепниците за кучиња, како што се коска од кучиња, шепа на кучиња, кучиња куќа, јака за кучиња и така натаму, прекрасна и живописна, идеална како декорација. Широки апликации : Овој комплет за книги за кучиња е широко применлив за украсување на белешки, албум, лаптоп, мобилен телефон, книга, дневник, фрижидер, шише со вода, преклопување на хартија за DIY, завиткување на подароци и многу повеќе. Содржина на пакетот : getе добиете 20 парчиња налепници за зборови за кучиња за сноп -книги во 4 различни стилови, 5 парчиња од секоја, доволно количина за поддршка на вашата дневна декорација и употреба на потребите. Сигурен материјал : Изработено од транспарентен ПВЦ материјал, нашите налепници за кученца за белење се лесни за солзи и лепени, и можете да ги залепите на многу мазни површини. Правилна големина : Секој лист фрази за кучиња чисти мерки за налепници приближно. 10 x 15 cm/ 4 x 6 инчи, компактен и соодветно за лесна продавница и носење, без да зафаќа многу простор. Дизајн со тематски кучиња : Постојат разновидни обрасци и фрази на налепниците за кучиња, како што се коска од кучиња, шепа на кучиња, кучиња куќа, јака за кучиња и така натаму, прекрасна и живописна, идеална како декорација. Широки апликации : Овој комплет за книги за кучиња е широко применлив за украсување на белешки, албум, лаптоп, мобилен телефон, книга, дневник, фрижидер, шише со вода, преклопување на хартија за DIY, завиткување на подароци и многу повеќе. Карактеристики : Опремени со разни обрасци и зборови, можете да ги користите налепниците за зборови за кученца за да направите свој занает со појавување на различни обрасци и изреки. Можете да ги испратите налепниците за зборови за кутре за белешка до вашето семејство, пријатели, роднини, соседи и оние кои се loversубители на кучиња, и со задоволство ќе ги добијат овие деликатни подароци. Спецификации : Материјал : Транспарентна ПВЦ боја : како слики прикажани со големина : околу 10 x 15 cm/ 3,94 x 5,91 инчи пакет вклучува : 20 x налепници за фрази за кучиња Белешки : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот. Зборовите отпечатени на производот не се како трговска марка или брендови, само за декорација, нашиот бренд е Геј.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки
  • Обновено

Сосација 150 Парчиња Гумбол Вендинг Машина Капсули Празни Јасни Обоени Кружни Капсули Случајни Бои Пластични Контејнери Играчки

DEN 1.33

Пакетот Вклучува : ќе добиете 150 парчиња капсули за играчки во случајни бои, вклучувајќи жолта, портокал�

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка
  • Обновено

Nuobesty Десктоп Картичка Организатор Акрилик Држач Бизнис Картичка Со Три Слотови Десктоп Бизнис Картичка Решетката Име Картичка

DEN 2.33

Можете да го чувате на вашето биро или во вашата фиока за удобна употреба Предметот е прекрасен подарок

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�