• Обновено
Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска војна Таја-7

Германски WW2 Гроздобер метален знак 8 x12 Гроздобер метален калај знак за воен знак воена знак од светска војна Втората светска

DEN 159.84
Во магацинот.

Залиха

Големина и материјал : метални производи од 8 x 12 инчи. Направено со најновата технологија, не згаснува. Заоблен дизајн на аголот, безбеден и безбеден. Може да се користи и во затворен простор и на отворено. 4 Пред-дупчат дупки што можат лесно да се монтираат на столбови, огради или wallsидови со употреба на нокти или ремени. Одлична услуга, па немате грижи. Сите прашања може да се контактираат во секое време, ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме за вашиот избор!. Димензии и материјали8 x 12 инчни метални производи. Карактеристики на производот1. Заоблен дизајн, безбеден и сигурен.2. Лесен, издржлив, еколошки, рециклирачки.3. 4 Пред-дупчат дупки што можат лесно да се монтираат на столбови, огради или wallsидови со употреба на нокти или ремени. Широк производ што може да се користи за сцени во затворено и на отворено, користете го нашето лого за да ја пренесете вашата порака. Задоволителна услуга за сервисирање, така што немате грижи. Сите прашања може да се контактираат во секое време, ќе се потрудиме да ви помогнеме! Ви благодариме за вашиот избор! !!

Основни карактеристики

Најдобри понуди