• Обновено
Отпорност на отпорност на отпорност на колкот / различно ниво на отпорност по боја / обука, мобилност и истегнување

Отпорност на отпорност на отпорност на колкот / различно ниво на отпорност по боја / обука, мобилност и истегнување

DEN 1147.20
Во магацинот.

Залиха

4 различни дебелини за зголемена маргинална отпорност. Јамка опсег е долг 2 "широк и 9". Користете за истегнување и мобилност или за обука на отпор и подобрување на техниката. Продадено во пакет од 10 ленти за колк. Одлично за програми за деца и програми за спортски тимски тим. 4 различни дебелини за зголемена маргинална отпорност. Јамка опсег е долг 2 "широк и 9". Користете за истегнување и мобилност или за обука на отпор и подобрување на техниката. Продадено во пакет од 10 ленти за колк. Одлично за програми за деца и програми за спортски тимски тим. Мини -лентите доаѓаат во 4 различни дебелини за зголемена маргинална отпорност : жолта - светлина : 0,3мм зелена - Средна : 0,5 мм црвена - тешка : 0,8 мм сина - екстра тешка : 1,0мм.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка
  • Обновено

20 парчиња Адабел Автентична 925 Сребрена Сребрена 4мм Мала Тркалезна Маргаритка Цвет Рондел Растојание Метални Мониста За Изработка

DEN 167.84

(20 парчиња) Материјал : цврсто сребро 925, среброто е хипоалергично и без никелдобар избор за оние кои имаа

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната
  • Обновено

Масажарот за масажер со нозе за туширање, чистач за масажа на нозе Кетвоз со чаши за вшмукување без лизгање, мека четка за влакната

DEN 1.00

Нема потреба да се грижите за чистењето на стапалото, душекот ќе се лизне наоколу за време на масирањето