• Обновено
Сони Сајбер-шут ДСЦ-Т11

Сони Сајбер-шут ДСЦ-Т11

DEN 4448.00
Во магацинот.

Залиха

5.1 МЕГАПИКСЕЛИ ЦЦД. Компактно Тенок Тело. Карл Цајс Варио-Тесар Леќа. Вистински Процесор За Сликање. 2.5" хибриден лцд. Сајбер-снимката што се вклопува во вашиот заден џеб. DSCT11 на Sony има огромна резолуција од 5,1 Мегапиксели, Оптички Зум ОД 3 X И Хибриден Лцд Монитор од 2,5 инчи, сето тоа во пакет со големина на кредитна картичка. DSCT11 ги пакува дополнителните карактеристики што вообичаено би ги очекувале на камерата двојно поголема од нејзината големина, како што е висококвалитетната Леќа Карл Цајс Варио-Тесар и Брзиот Процесор За Вистинска Слика на Сони. Тоа е дури и во можност да го фати ЦЕЛИОТ екран VGA (640x 480) видео на неверојатни 30 фрејмови во секунда со користење на опционални Меморија Стап ПРО Дуо. Тоа е двојно повеќе од камерата на половина од големината.

Основни карактеристики

Најдобри понуди