• Обновено
Азурит со метахит природен кристал метафизички скапоцен камен -камења суров груб слободен формиран чакра примерок #103

Азурит со метахит природен кристал метафизички скапоцен камен -камења суров груб слободен формиран чакра примерок 103

DEN 380.32
Во магацинот.

Залиха

Големина : 3 1/2 "x 1 1/2" x 1 1/8 "инч ..... тежина : 3,6 унци/102 грама. *Willе го добиете точниот примерок на сликите, јас сум покажувајќи повеќе агли на исто парче. Азурит со некои метахитни природни кристални метафизички лековити камења полу полиран слободен примерок. на животот, промовирајте интуиција, стимулирање на креативноста, растворете ги пречки и омекнување на ладниот интелектуализам со loveубов и сочувство. Во заздравување на кристалот, азуритот е скапоцен камен кога станува збор за подобрување на креативноста и внатрешната мудрост затоа што ја чисти и ја активира третата чакра за очи.. Бидејќи ја стимулира креативноста и ја подобрува интуицијата, азуритниот камен е одличен за употреба како помош за студирање или за време на работна сесија во студиото. Големина : 3 1/2 "x 1 1/2" x 1 1/8 "инч .... Тежина : 3,6 унци / 102 грама. *Willе го добиете точниот примерок на сликите, прикажувам повеќе агли на истото парче. Азурит со некои метахитни природни кристални метафизички лековити скапоцени камења полу полиран слободен формиран примерок. Метафизички својства на азурит-малахит Азурит-Подмиените времиња наречени „камен на небото“-обично се верува дека обезбедува увид во сите области на животот, промовираат интуиција, ја стимулираат креативноста, раствораат пречки и омекнат ладен интелектуализам со loveубов и сочувство. При заздравување на кристалот, азуритот е скапоцен камен кога станува збор за подобрување на креативноста и внатрешната мудрост затоа што ја чисти и ја активира третата чакра за очи.. Бидејќи ја стимулира креативноста и ја подобрува интуицијата, азуритниот камен е одличен за употреба како помош за студирање или за време на работна сесија во студиото. Азурит со метахит природен кристален метафизички скапоцен камен -камења груб слободен формиран примерок - "заштитен камен" .... го добивате ова точно 1 од еден вид парче ..... Брза / бесплатна испорака на САД.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери
  • Обновено

Женска кошула за џемпер на ракав за ракав, врвови на врвови на меки лабави случајни екипаж подарок печатени џемпери за џемпери

DEN 0.33

женска џемпер по зип женска маичка Кардиган женска џемчка јакна за џемпери, женски џемпери, женски џемп�

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА
  • Обновено

Лотос Цвет Илустрација Јапонски Источна Азија Цвет Медитација Уметност Пвц Лепило Налепница Заштитник На Кожата Налепница ЗА

DEN 2.33

Пвц отстранлив лепило Произведено во САД Или Увезено Оваа налепница за игри е изработена од самолеплив�

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка
  • Обновено

24 Еез Божиќно Притискање На Ноктите Кратки Квадратни Лажни Нокти Симпатичен Божиќен Елен Дизајн Лепак На Ноктите Целосна Покривка

DEN 2.00

?Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња Кратко Квадратно Божиќно притискање На ноктите со симпатични д�