• Обновено
Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали една големина одговара на повеќето ?

Д -р Фиш лета за врзување на пиедестал за прицврстувач за летање, врзувачки алатки за летање, држач за организатор на материјали

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Конвертира стандарден тип на стегач во подножјето на подножјето, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(1 см) дијаметар. Висока стабилност : Изработено од алуминиум со силиконски влошки поставени под нив за висока стабилност на која било површина. Дизајн за заштита на работната површина од гребнатини и лизгање, ефективна ја задржува основата од табелите за брак. Организатор Дизајн : Тешката база на пиедестал со слотови направени во неа за да се држат муви што сте ги врзале, монистра или куки, помагаат да се задржи сè уредно и организирано Преносно патување : Големина на основата | 100*144*15mm/3,94*5,67*0,59 инчи со случајот ЕВА, тој е погоден за повеќето врзувачки за летање, удобно за патување и може да се користи насекаде. Претвора стандарден тип на стегач во пиедестал Vise, базата се вклопува произлегува до 0,39 "(1 см) дијаметар. Висока стабилност : Направено од алуминиум со силиконски влошки поставени под висока стабилност на која било површина. Основа за подножје без лизгање : Нема дизајн на дното на лизгање за да ја заштити работната површина од гребнатини и лизгање, ефективна ја задржува основата од табелите за брак. Дизајн на организатор : Тешката база на пиедестал со слотови направени во неа за да држите муви што сте ги врзале, мониста или куки, помагаат да се задржи сè уредно и организирано. Преносно патување : Големина на основата | 100*144*15mm/3.94*5.67*0,59 инчи со случајот Ева, тој е погоден за повеќето летачки врзувања, погодно за патување и може да се користи насекаде.

Основни карактеристики

Најдобри понуди