• Обновено
Визиони елка Мат Гроздобер Форл Дрво стојат душеци за заштита на подот Абсорбента Дрво штанд

Визиони елка Мат Гроздобер Форл Дрво стојат душеци за заштита на подот Абсорбента Дрво штанд

DEN 223.84
Во магацинот.

Залиха

Елегантна декорација : Додавање повеќе празнична атмосфера на каде и да сакате, исто како и дневната соба, спалната соба, градината, бар, хотелот, супермаркетот, канцеларијата или некаде на друго место. 28.3x28.3 инчи целосна голема големина е најдобра за 5 -ти до 7 метри новогодишни елки и можете да ги ставите Божиќните подароци на душеците на дрвјата. ✿окосија : Божиќ, Ноќта на вештерките, Божиќен косплеј, продажба, промоции, годишни церемонии, настани во заедницата, сценски настапи, летни забави за одмор, роденден, затворен, отворен, дом, канцеларија, итн? Премиум материјал : Направено од полиестер, супер мек сунѓер и водоотпорна ткаенина од алуминиумска фолија што може да го задржи вашиот под сув и чист по наводнување. ❤ Програсирајте го вашиот дом и канцеларија : Ги штити подови од дрвени предмети и теписи од гребнатини, во брак и истури дрво стојат дамки од вода и за вештачки и за вистински новогодишни елки. Овој тепих е добро изработен и лесно се вклопува околу основата на дрвото. Совршени украси : За возрасни/деца/домашни миленици, во зима, здолништето на елката е топло и меко. Тоа не е само совршен Божиќен украс во постудените месеци, туку и целиот сезонски додаток за вашето растение или врата. Елегантна декорација : Додавање повеќе празнична атмосфера на каде и да сакате, исто како и дневната соба, спалната соба, градината, бар, хотелот, супермаркетот, канцеларијата или некаде на друго место. 28.3x28.3 инчи целосна голема големина е најдобра за 5 -ти до 7 метри новогодишни елки и можете да ги ставите Божиќните подароци на душеците на дрвјата. ✿окосија : Божиќ, Ноќта на вештерките, Божиќен косплеј, продажба, промоции, годишни церемонии, настани во заедницата, сценски настапи, летни забави за одмор, роденден, затворен, отворен, дом, канцеларија, итн? Премиум материјал : Направено од полиестер, супер мек сунѓер и водоотпорна ткаенина од алуминиумска фолија што може да го задржи вашиот под сув и чист по наводнување. ❤ Програсирајте го вашиот дом и канцеларија : Ги штити подови од дрвени предмети и теписи од гребнатини, во брак и истури дрво стојат дамки од вода и за вештачки и за вистински новогодишни елки. Овој тепих е добро изработен и лесно се вклопува околу основата на дрвото. Совршени украси : За возрасни/деца/домашни миленици, во зима, здолништето на елката е топло и меко. Тоа не е само совршен Божиќен украс во постудените месеци, туку и целиот сезонски додаток за вашето растение или врата. Висинен елката штанд Мат е дизајниран да ги заштити дрвени предмети од дрвени предмети и теписи од истурената вода од дрво и како резултат на дамки, и гребнатини на подот од дрвени предмети поврзани со кастрење на дрвото. Атрактивните, реверзибилни, персонализирани душеци можат да се користат со реални или вештачки дрвја и може да се користат како традиционално здолниште на дрво - што го прави високо функционален и празничен додаток на кој било декор за празници. По Божиќната сезона, можете да го користите и како домашен тепих во секојдневниот живот. Или можете да го склопите и да го користите повторно следниот празник. МАТ е составена од два меки полиестер и сунѓерски материјали одделени со алуминиумска фолија (не-порозни бариери). Матеката за елката на новогодишната елка од Визиуни ќе ја задржи четири пати поголема од својата тежина во влага и во повеќето случаи оваа влага ќе испари пред следниот период на наводнување. Оваа околу 30 "тркалезна матка лесно се чисти (не миење на машината само избришете) и има долготрајна издржливост, што го прави суштински додаток за сезоната на Ноќта на вештерките/Денот на благодарноста/Божиќ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Божиќна манифестација Божиќна црвена и зелена цилиндар Божиќна декорација Божиќна прес -транспарентна кутија за подароци креативно
  • Обновено

Божиќна манифестација Божиќна црвена и зелена цилиндар Божиќна декорација Божиќна прес -транспарентна кутија за подароци креативно

DEN 2.00

Новиот дизајн на Божиќни теми го прави совршен како Божиќ, свадби, украси за забави, а исто така и одличн�

Божиќно еленско писмо карирано печатено семејство пижами постави домашна облека родител детска облека Семејство пижами семејство
  • Обновено

Божиќно еленско писмо карирано печатено семејство пижами постави домашна облека родител детска облека Семејство пижами семејство

DEN 305.60

【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка 【Комбин

Божиќ симпатична ирваси елка Мат водоотпорна дрва стојат послужавник со мат тепих под додаток за новогодишна елка за орнаменти
  • Обновено

Божиќ симпатична ирваси елка Мат водоотпорна дрва стојат послужавник со мат тепих под додаток за новогодишна елка за орнаменти

DEN 3.00

【Висок квалитет на материјал】 Мат на новогодишната елка е изработена од висококвалитетен полиестерск

Купода Симпатична снежна елка елка е новогодишна елка душеци водоотпорно здолниште на дрво, зимска снегулка Божиќ дрвја за држач
  • Обновено

Купода Симпатична снежна елка елка е новогодишна елка душеци водоотпорно здолниште на дрво, зимска снегулка Божиќ дрвја за држач

DEN 980.80

Заштита? Подот : направен? Од? Suede? Материјал ,? алуминиум? Фолија? Дното, заштити? Хард дрво? Подобри? И? Те�

Купида гроздобер оревчери кнезови на елки, душеци за новогодишно дрво, водоотпорно здолниште на дрво, среќен Божиќ Божиќно дрво
  • Обновено

Купида гроздобер оревчери кнезови на елки, душеци за новогодишно дрво, водоотпорно здолниште на дрво, среќен Божиќ Божиќно дрво

DEN 828.80

Заштитете го подот : изработено од велур материјал, дното на алуминиумска фолија, заштитете ги подовите