• Обновено
Шишиња со ролери од 10 мл, 2 пакувања стакло есенцијално масло со топка со топка со цветни контејнери за полнење, сина

Шишиња со ролери од 10 мл, 2 пакувања стакло есенцијално масло со топка со топка со цветни контејнери за полнење, сина

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

Боја : сина; Материјал : стакло; Големина на шише : 7,2 x 2cm / 2,8 x 0,8 инчи (висина*надворешна диа); Севкупна висина : 8,5 см / 3,3 инчи. Функција : Цврст материјал, лесен и преносен, отпорен на корозија, мазен и анти-шок, може да траен во употреба долго време. Предност : Уникатниот дизајн може долготрајно да ги задржи написите во добра состојба, да ги спречи да протекуваат и да ги направат погодни за носење и полнење кога патувате. Апликација : Ова шише со ролери ви овозможува да чувате есенцијални масла, или друга течност да ги задоволите вашите потреби и е погодно за патување, дома, бизнис, итн. Белешка : Пред да ја поставите нарачката, ве молиме потврдете го капацитетот на шишето. Ова шише со ролери ви овозможува да чувате есенцијални масла, или друга течност ги задоволуваат вашите потреби и е погодно за патување, дома, бизнис и повеќе. Спецификација Колор : Bluemateal : Glass Capacity : 10mlbottle Големина : 7,2 x 2cm / 2,8 x 0,8 инчи (висина*Надворешно ДИА) Севкупна висина : 8,5 см / 3,3 инчи Содржина : 2 x ролери шишиња кои се однесуваат на здрав материјал, тој е лесен и преносен, отпорен на корозија, мазен и анти-шок, може да трајно во употреба долго време. Уникатниот дизајн може долготрајно да ги задржи написите во добра состојба, да ги спречи да протекуваат и да ги направат погодни за носење и полнење кога вашето патување и живот. Инструкција на шишето, а потоа истурете ги во течностите што треба да ги чувате во него, а потоа затворете го, а потоа затворете го шише.Нотик : Пред да ја поставите нарачката, потврдете го капацитетот на шишето.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Исценети шишиња со ролери за есенцијално масло 12 парчиња стакло ролери шишиња Празни шишиња Пример за тестирање ролери за есенцијално
  • Обновено

Исценети шишиња со ролери за есенцијално масло 12 парчиња стакло ролери шишиња Празни шишиња Пример за тестирање ролери за есенцијално

DEN 183.84

1 Исклучителна изработка, исклучителни детали, може да се види насекаде Материјали и издржливи, не се ле�