• Обновено
Y&засилувач; Y Декор 20 Пакет Лице Планината Самозатворање Променлива Шарки Шарки, Црна

Y&засилувач; Y Декор 20 Пакет Лице Планината Самозатворање Променлива Шарки Шарки, Црна

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Пакет од 20. Самозатворање, шарка со променливо преклопување, завршена Во Рамно Црно. Тешка челична конструкција. Сигурна, моќ на самозатворање на двојни пружини за компресија. Челичен основен материјал, 1,5 мм, дебел околу 1/16 од инч. Истите висококвалитетни шарки. Димензијата на дупката со завртки од центар до центар за крилото на шарката што се монтира на рамката на лицето е 2-1/8". Вклучени се соодветни дрвени завртки. Пакет од 20. Самозатворање, шарка со променливо преклопување, завршена Во Рамно Црно. Тешка челична конструкција. Сигурна, моќ на самозатворање на двојни пружини за компресија. Челичен основен материјал, 1,5 мм, дебел околу 1/16 од инч. Истите висококвалитетни шарки. Димензијата на дупката со завртки од центар до центар за крилото на шарката што се монтира на рамката на лицето е 2-1/8". Вклучени се соодветни дрвени завртки. Боја/Завршница : Акција На Црно Затворање : самозатворање : Променливо Преклопување Сите Завртки За Монтирање Вклучуваа 10 Пара (20 Вкупни Шарки).

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Самоинсталирање На Мебел шарка 4 парчиња Антички Бронзен Мебел Шарка Кабинет Фиока Задник Шарка Гроздобер Накит Дрвена Кутија
  • Обновено

Самоинсталирање На Мебел шарка 4 парчиња Антички Бронзен Мебел Шарка Кабинет Фиока Задник Шарка Гроздобер Накит Дрвена Кутија

DEN 1.33

Цврстиот и издржлив дизајн ги прави овие шарки издржливи 100% и добар квалитет Издржлив и лесен за инстал�

Шарки Антички Бронзен Катанец Заклучување Накит Дрвена Кутија Брава Хасп Затворач +2 парчиња Куфер Кабинет Шарка Гроздобер Мебел
  • Обновено

Шарки Антички Бронзен Катанец Заклучување Накит Дрвена Кутија Брава Хасп Затворач +2 парчиња Куфер Кабинет Шарка Гроздобер Мебел

DEN 1102.40

Шарки Ова го прави отворањето и затворањето на вратата постојано полесно, помазно и потивко што е отпор�

Поддршка за мебел од 150n мебел татами поддршка хидраулична фиока за шипки бесплатно стоп лифт поддршка тампон врата пневматски
  • Обновено

Поддршка за мебел од 150n мебел татами поддршка хидраулична фиока за шипки бесплатно стоп лифт поддршка тампон врата пневматски

DEN 761.60

Боја : 150n Пакетот вклучува : 1 x пневматски шарки за поддршка 100% и Материјал : Челик со ладно валана + пневм�

100н/22,5 фунти Поддршка За Гас Кабинетот За Поддршка На Шарката За Безбедност На Шарката, Мека Поддршка За Затворање И Амортизирање
  • Обновено

100н/22,5 фунти Поддршка За Гас Кабинетот За Поддршка На Шарката За Безбедност На Шарката, Мека Поддршка За Затворање И Амортизирање

DEN 239.84

Прво инсталирајте го делот за поддршка на гас на вратата на кабинетот за отворање и затворање Применлив

XBWEI 10PCS/TAG
  • Обновено

XBWEI 10PCS/TAG

DEN 3240.80

Изработено е од материјал за легура на цинк, силен и издржлив, нема лесно да 'рѓа Погодно е за кутија за н�

Јагода 2 парчиња стакло шарки, шарки, дрвени додатоци на вратата од кабинетот, додатоци за хардвер, шарки за вратите од кабинетот
  • Обновено

Јагода 2 парчиња стакло шарки, шарки, дрвени додатоци на вратата од кабинетот, додатоци за хардвер, шарки за вратите од кабинетот

DEN 3.33

Висок квалитет : Табелата на табелата користи висококвалитетна легура на цинк, која е мазна и отпорна на

Акатва Врата Копче Со Т Шарка Сет - 2 Парчиња Портата Шарки За Дрвени Огради Тешки-Ѕвонче Притисни Копче-Вратата Копче Жичен-Штала
  • Обновено

Акатва Врата Копче Со Т Шарка Сет - 2 Парчиња Портата Шарки За Дрвени Огради Тешки-Ѕвонче Притисни Копче-Вратата Копче Жичен-Штала

DEN 1326.40

Рустикален Рачно Изработен Дизајнкопчето за притискање на вратата е дизајнирано да работи со стандард�