• Обновено
Пролет шарка jcbiz 2pcs сребрен тон не'рѓосувачки челик пеперутка шарка прозорец автоматска врата за затворање на пролетната шарка

Пролет шарка jcbiz 2pcs сребрен тон не'рѓосувачки челик пеперутка шарка прозорец автоматска врата за затворање на пролетната

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Материјал од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, може да се користи долго време и не е лесно да се влоши. Површината е полирана и полирана, а четканата текстура е деликатна, погодна за која било сцена. Задебелена пролет, силно отворање и затворање, затворете ја вратата не е лесно да се заглави. Опсег на примена : Широко користен во хардвер за мебел, кој се користи за да се поправат вратите на кабинетот, многу погодни за замена на оштетените шарки. Лесно за инсталирање, со вградени завртки за монтирање, секој може да ја заврши инсталацијата со шрафцигер, едноставна, нема потреба да вежба. Материјал од не'рѓосувачки челик, висока цврстина, може да се користи долго време и не е лесно да се влоши. Површината е полирана и полирана, а четканата текстура е деликатна, погодна за која било сцена. Задебелена пролет, силно отворање и затворање, затворете ја вратата не е лесно да се заглави. Опсег на примена : Широко користен во хардвер за мебел, кој се користи за да се поправат вратите на кабинетот, многу погодни за замена на оштетените шарки. Лесно за инсталирање, со вградени завртки за монтирање, секој може да ја заврши инсталацијата со шрафцигер, едноставна, нема потреба да вежба. Големина : Должина 69мм/2.7in, ширина 61мм/2.4in, висина 26мм/1in, цилиндричен дијаметар 17мм/0,67in, отвор од 4,3мм/0,17in Материјал : Не'рѓосувачки челик : Сребрен пакет вклучува : 2 x само-затворање на вратата на вратата Затвори Шарка од не'рѓосувачки челик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Преклопување на лифтот за лифтови на пролетта за кафе, функционална мебел за лифт за мебел, хардвер за мебел за мебел - хардвер
  • Обновено

Преклопување на лифтот за лифтови на пролетта за кафе, функционална мебел за лифт за мебел, хардвер за мебел за мебел - хардвер

DEN 1219.20

Стил А, боја : Б071 Дебелина на страничниот панел : 20мм Е прилагодено : да Број на модел : DIH Материјал : желез