• Обновено
Само инсталирање на мебел за мебел 1 пар

Само инсталирање на мебел за мебел 1 пар

DEN 1550.40
Во магацинот.

Залиха

Цврстиот и издржлив дизајн ги прави овие шарки издржливи. Издржливи и лесни за инсталирање убави декоративни шарки. Совршено за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, канта, гардероба, градите на гроздобер накит, куфер, итн. Материјал : легура на цинк. Големина : приближно.59мм/2.32inch. Цврстиот и издржлив дизајн ги прави овие шарки издржливи. Издржливи и лесни за инсталирање убави декоративни шарки. Совршено за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет, канта, гардероба, градите на гроздобер накит, куфер, итн. Материјал : легура на цинк. Големина : приближно.59мм/2.32inch. Многу погоден за инсталација во станови, хотели, канцеларии, болници, стари училишта, домови, домови, хотели, области за живеење Фејттури : 100% и добар квалитет. Додатоци и лесни за инсталирање на декоративни шарки. , Гардероба, Гроздобер накит на градите, куфер, итн. Материјал : легура на цинк : приближно.59мм/2.32inchcolor : Silvertotice : 1. Ние исто така продаваме и други фитинзи за домашна уметност/накит, доколку ви треба, ве молиме, патронизирајте ја нашата продавница, благодарам! 2. Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 3 мм, припаѓа на нормалниот феномен. Список на пакувања : 1 x Шрафчиња за 6 x.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

100н/22,5 фунти Поддршка За Гас Кабинетот За Поддршка На Шарката За Безбедност На Шарката, Мека Поддршка За Затворање И Амортизирање
  • Обновено

100н/22,5 фунти Поддршка За Гас Кабинетот За Поддршка На Шарката За Безбедност На Шарката, Мека Поддршка За Затворање И Амортизирање

DEN 239.84

Прво инсталирајте го делот за поддршка на гас на вратата на кабинетот за отворање и затворање Применлив