• Обновено
ЛЕПЛИВА Решетка ЗА Капа ЗА Бејзбол Капи, Минималистички Дизајн На Куки За Капа Во Форма НА Школка, Организатор На Решетка За Капа, Без Дупчење, Закачалки За Капа Со С

ЛЕПЛИВА Решетка ЗА Капа ЗА Бејзбол Капи, Минималистички Дизајн На Куки За Капа Во Форма НА Школка, Организатор На Решетка За

DEN 1584.00
Во магацинот.

Залиха

Совршена Декорација - РЕШЕТКАТА ЗА ШАПКИ ЛУНСИ има дизајн во форма на "Школка" што прави совршена декорација за вашиот ѕид кога ќе ги однесете куките за капа. Минималистички, Низок Дизајн На Порфил - држачот ЗА КАПА ЛУНСИ е дизајниран да ги прикаже вашите капи, а не куката.Кога вашите капи висат, куките за капи се претежно скриени од погледот и областа за поддршка е закривен дизајн на површината што може да ја зголеми површината на лежиштето за капи, да спречи деформација на вашите капи поради виси. Издржлив и Многу Силен-решетката За шапки за ѕид (6-Пакет) користи силно лепило кое држи до 3 килограми.Внимание : ние користиме силно лепило за да обезбедиме вашите куки за капа да останат монтирани со текот на времето. Поради силно лепило, ставете ја решетката за капа на површина што не се кине. Не користете на позадина и груби површини. Користете внимателно на гипс картон и насликани ѕидови. Мултифункционален-Користен нашиот организатор на капи може да ги покаже вашите капи со свој стил. погоден е за сите видови капа : бејзбол капа, беретка, капа за сонце, панама, снепбек, итн. Може да се користи и за закачалка за слушалки, стакло за сонце, ленти за глава, шал и други предмети за држење во куќата. Соба Декор-Ново ослободување школка во облик на шапка решетката за ѕид, Организира куки сепак би сакале да се создаде стилски шапка дисплеј. Одлична идеја за подарок како декор за соба за момчиња или како додатоци за бејзбол. ЛУНСИ 6 парчиња Решетка За капа за организатор На Ѕид, Куки во форма на Школка за бејзбол капи обезбедува чисто и минималистичко решение за расипување на плакарот и закачување на капите со стил. Одлична решетка за капа за врата, плакар,спална соба, канцеларија, продавница и многу повеќе. РЕШЕТКАТА за бејзбол капа ЛУНСИ е мултифункционална и може да се користи за закачување слушалки за игри и други предмети за домаќинството што тежат под 3 килограми. Кои површини се погодни за куката? Ние користиме силно лепило ОД 3 МЕТРИ за да обезбедиме вашите куки за капа да останат монтирани со текот на времето,постои одреден ризик од оштетување на ѕидот во зависност од површината. Ве молиме користете на површини што не се кинат. Не користете на позадина и груби површини. Соодветните површини вклучуваат готово дрво, плочка, пластика, метал, стакло и мермер. Користете внимателно на гипс картон и насликани ѕидови. Како да го користам производот? Избришете ја прашината на ѕидот за чиста површина. Излупете го лепливиот капак од задниот дел на куката. Залепете ја куката на ѕидот и цврсто притиснете 30 секунди. За тешки предмети, оставете ја куката да седи на ѕидот 24 часа пред употреба. Кои се спецификациите на производот? Материјал : абс пластично Лепило : 3М Количина на лепило : 6 парчиња како да ја отстранам куката? Важно е да се лупи многу бавно. Треба да потрае најмалку 1 мин за да се олупи куката. Препорачуваме да ја загреете куката/лепилото со фен и полека да ја излупите куката од ѕидот почнувајќи од врвот. Може да бидат потребни неколку циклуси на загревање и лупење за целосно безбедно отстранување на куката. Лепилото не е дизајнирано или наменето за повторна употреба. Ќе ја изгуби својата сила при последователна употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

КРАЈНАТА ШАПКА РЕШЕТКАТА 10 Полица Виси Плакарот Шапка Организатор За Чување На Капа-Чувајте Ги Вашите Бејзбол Капи и Бејзбол
  • Обновено

КРАЈНАТА ШАПКА РЕШЕТКАТА 10 Полица Виси Плакарот Шапка Организатор За Чување На Капа-Чувајте Ги Вашите Бејзбол Капи и Бејзбол

DEN 463.84

Прикажете ги и организирајте ги чевлите, капите, ремените, вратоврските, додатоците, висат чанти, чанти �

Алипис Складирање Организатор Полица Разноврсна Перика Спортски Кошарка Капи Кошарка Штандови Бејзбол Капи Рагби За Шапка Решетката
  • Обновено

Алипис Складирање Организатор Полица Разноврсна Перика Спортски Кошарка Капи Кошарка Штандови Бејзбол Капи Рагби За Шапка Решетката

DEN 1.00

Разновидни Кошаркарски Штандови : Едноставно изберете ја локацијата што ја сакате и инсталирајте ги за

Организатор На Капа Мконо Закачалка за Плакарот Од 2 Организатор на Бејзбол Капа со 20 Клипови Држач За Решетки Од Нерѓосувачки
  • Обновено

Организатор На Капа Мконо Закачалка за Плакарот Од 2 Организатор на Бејзбол Капа со 20 Клипови Држач За Решетки Од Нерѓосувачки

DEN 159.84

Олеснете Го Складирањето На Капачињата : интегриран Е Уникатен дизајн, закачалка за капа и клипови, нема

РЕШЕТКА ЗА Држач ЗА КАПА ЛИЗОТ, Решетка За Држач За Капа ЗА ТЕРЕНЕЦ ЗА СТЕБЛА, Флексибилна Над Закачалката За Капа На Автомобилот-Чувајте
  • Обновено

РЕШЕТКА ЗА Држач ЗА КАПА ЛИЗОТ, Решетка За Држач За Капа ЗА ТЕРЕНЕЦ ЗА СТЕБЛА, Флексибилна Над Закачалката За Капа На Автомобилот-Чувајте

DEN 1.00

Универзалнарешетката за капа е лесна за инсталирање Само закачете се на седиштето на автомобилот...

Дерефинирајте 20 Парчиња Лепливи Куки За Капа,Надградена Верзија Со Закачалки За Капа За Виси, Не Е Потребно Дупчење Организатор
  • Обновено

Дерефинирајте 20 Парчиња Лепливи Куки За Капа,Надградена Верзија Со Закачалки За Капа За Виси, Не Е Потребно Дупчење Организатор

DEN 1.67

Нашите куки за капи се совршени за сите видови капи со рамен обод, како што се : бејзбол капи,капи за сонц�

Џиновски Држач За Божиќни Топки Решетка За Перики Стојат Перики Држач За Складирање Домашна Капа Метална Капа Нашиот Втор Божиќен
  • Обновено

Џиновски Држач За Божиќни Топки Решетка За Перики Стојат Перики Држач За Складирање Домашна Капа Метална Капа Нашиот Втор Божиќен

DEN 590.40

100% Полиестер Увезени 1х Шапка Решетката Има Цврста Метална Рамка Во Форма На Балон Големина : 32х16см Мате�