• Обновено
А АБСОПРО Сидро За Задно Детско Седиште Изофикс Капак А2059200513 За Мерцедес Бенц Ц300 Ц350 Ц200 Ц180 Ц400 Ц450 Ц43 АМГ Ц63 АМГ В205 2015-2020 Длабоко Кафеава

А АБСОПРО Сидро За Задно Детско Седиште Изофикс Капак А2059200513 За Мерцедес Бенц Ц300 Ц350 Ц200 Ц180 Ц400 Ц450 Ц43 АМГ Ц63

DEN 494.40
Во магацинот.

Залиха

Прво отстранете го стариот капак на сидрото на седиштето, а потоа инсталирајте го новиот капак на сидрото на седиштето. Според оригиналните фабрички спецификации, добар натпревар за оригиналната опрема. Изработени од добар материјал, водоотпорен и издржлив. Погоден за замена на стариот клип за бравата на потпирачот за раце. Ве молиме, осигурајте се дека овој дел е соодветен за вашето возило пред да го купите. Ова Е не-ОЕМ производ, САМО додаток!. 1 парчиња Детско Сидро Капак. Замена За-Ое Број А2059200513; погоден За Мерцедес Бенц Ц300 Ц350 Ц200 Ц180 Ц400 Ц450 Ц43 АМГ Ц63 АМГ В205 2015-2020. Функција-Заменете го вашиот стар или скршен капак за сидро на детското седиште. Материјал-Изработен од квалификувана пластика. Лесна Инсталација-Директно за вклопување, без сечење и без потребни специјални алатки. Список на пакети - 1 Еез Детско Сидро Капак. Замена За-Ое Број А2059200513; погоден За Мерцедес Бенц Ц300 Ц350 Ц200 Ц180 Ц400 Ц450 Ц43 АМГ Ц63 АМГ В205 2015-2020. Функција-Заменете го вашиот стар или скршен капак за сидро на детското седиште. Материјал-Изработен од квалификувана пластика. Лесна Инсталација-Директно за вклопување, без сечење и без потребни специјални алатки. Список на пакети - 1 Еез Детско Сидро Капак.

Основни карактеристики

Најдобри понуди