• Обновено
Cabilock 6 парчиња залепени wallидови монтиран држач за сапун без полици за удирање бела п.п.

Cabilock 6 парчиња залепени wallидови монтиран држач за сапун без полици за удирање бела п.п.

DEN 216.96
Во магацинот.

Залиха

Без фиока за сапун за дупчење : Едноставна форма, мазна и нежна површина не ги гребе рацете едноставен моден, услужен живот. Случај со сапун : Со фино изработка, сапунот за сапун има мазни рабови, едноставен дизајн на стил и силен капацитет на лежиште. Пластичен држач за сапун : Монтирајте ја решетката за сапун на wallидот покрај мијалникот, бањата, кујната, балконот и можете да ја користите сапунската кутија за да ги држите сите мали предмети како што се сапун, сунѓери и четки. Држач за сапун на wallидови : Не-панк дизајн, со лепило дизајн, погодно е да го инсталирате на wallидот, практично за употреба. Случај за домашен сапун : Можете да го испратите на вашите пријатели или семејства како подарок, и тие ќе сметаат дека е практично да се користи. Без фиока за сапун за дупчење : Едноставна форма, мазна и нежна површина не ги гребе рацете едноставен моден, услужен живот. Случај со сапун : Со фино изработка, сапунот за сапун има мазни рабови, едноставен дизајн на стил и силен капацитет на лежиште. Пластичен држач за сапун : Монтирајте ја решетката за сапун на wallидот покрај мијалникот, бањата, кујната, балконот и можете да ја користите сапунската кутија за да ги држите сите мали предмети како што се сапун, сунѓери и четки. Држач за сапун на wallидови : Не-панк дизајн, со лепило дизајн, погодно е да го инсталирате на wallидот, практично за употреба. Случај за домашен сапун : Можете да го испратите на вашите пријатели или семејства како подарок, и тие ќе сметаат дека е практично да се користи. Список на пакети 6 x Карактеристики на сапунот за сапун -Материјал : ПП wallиден сапун за одводнување -Големина : 13.00x9.50x4.50cm/5.11x3.73x1 кутија за домашен сапун. -Појава : Бела сапун за сапун од бела патека -Ова сапун за сапун е да спречи сапун да се натопи во вода, дизајнот за одвод е корисен за да се исуши сапун подобро сапун кутија за бања. - Можете да ги испратите на вашите пријатели или семејства како подарок, и тие ќе сметаат дека е практично да користат фиока за сапун за дупчење. - Убава форма и исклучителен изглед, со висечки куки, широко применети за различни сцени, како што се спални соби, бањи, снабдување со кујна за бања. - Користејќи добар пластичен материјал, безбеден, практичен, лесен, сапунот за сапун може да го поддржува за подолготрајно користење на wallидот поставен сапун. -Не-панк дизајн, со лепило дизајн, погодно е да го инсталирате на wallидот, практично да користите сапун со сапун поставен wallид. држач за сапун за монтирање на wallидови и овој држач за сапун е многу прилики како што се дома и хотел. Дизајн за сапун за дизајн, ако мразите соген сапун, и баравте решение, овој држач за сапун за туширање го решава вашиот проблем. Носителот може да избегне вашиот сапун да се разгори.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Дуја Двоен слој сапун кутија бања, сапун сапун сапун, креативно патување, преносен држач за сапун, едноставна решетка за сапун
  • Обновено

Дуја Двоен слој сапун кутија бања, сапун сапун сапун, креативно патување, преносен држач за сапун, едноставна решетка за сапун

DEN 175.84

Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други предмети Едноставен дизајн, убав изглед �