• Обновено
Расади со клин -сандали за жени отворени модни дијаманти пети сандали жени модни модни сандали чевли летни обични рамни женски сандали

Расади со клин -сандали за жени отворени модни дијаманти пети сандали жени модни модни сандали чевли летни обични рамни женски

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

100% ПВЦ. Увезени. Спецификации на предметите : Горниот материјал : ПВЦ. Стил на пети : Тркалезна пети. Сандали за жени обични летни виолетови боемски сандали рамни сандали невеста бисер свадбени сандали за невестата женски фустани сандали со ринстони чипка нагоре, сандали сандали де вестир рамни сандали со rhinestones за жени сребрени сандали сребрени сандали за жени облечени лакови врзани сандали рамни сандали рамни сандали за жени за жени за жени Сандал станови Rhinestone, чипка на гладијатор, сребрена лента, сандали за жени кои тресат чипка сандали за жени Сандалии, пага невеста, фустан. Блокирајте високи потпетици за жени чисти потпетици за жени, потпетици за жени, за жени Сандалиас Пласаформа Мујер Алтас, бели потпетици за жени жени, клин сандал златен фустан слајдови за жени црни потпетици чисти женски потпетици за пети за пети за жени отворени чевли со отворени пети со големина 8 чиста лента за висина со големина 8 чисти ленти за виси Чунки потпетици за жени, странични лакови, изложба на сандали, ескрил клин сандали за жени кои бркаат клин -сандали за жени кои тресат сандали за жени пета клинови сандали чисти високи потпетици за жени. Rhinestone сандали Гладијатор Сандали за жени кои бликаат сандали со ринстони сандали за жени кои бликаат сандали за жени гладијатор сандали сјајни сандали за жени раб сандали облечени сандали жени блински сандали, чистачи на сандали женски сандали искриви раб сандали жени zandal zandalias. de mujer de vestir бисер сандали за жени рамни фустани сандали гладијатор сандали со rhinestones фустани сандали со пурпурни розови сандали женски сандали .. рамни пета гладијатор сандали rhinestone. Блинг клин сандали за жени отворени модни дијаманти пети сандали сандали жени модни обоени сандали чевли летни обични женски сандали на сандали : Покажете ја вашата мода : мека горната дизајн -формат -форма на платформа : 1м/0,4 "Метод на затворање : Стил на токала СТРАПЕ : Тркалезна теосеос пета Висока : 1 см/ 0,4 "единствен материјал : гума гума ѓон : лесен, не лизга, одлична апсорпција под чевлите, ве натера да шетате повеќе стабилно и да застанете со часови, без никакви вирус или нерамнотежа. Белешка : Ознаката на големината на чевлите е број на кинеска големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. Различни компјутери поинаку прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведеното. Полици со висок стил : рамен потпетица 1 пар Спецификации за чевли : Горниот материјал : ПВЦ носи шик и современ стил на вашата облека. Тоа е стилски избор за секоја пригода, такви дневни патувања, одмори, забави, итн. Главен дел во вашата гардероба : Овие модерни и вкусни секси предмети одат добро со вашите омилени фустани, здолништа, фармерки и шорцеви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Раиси 3 ленти сандали за жени модни шупливи клинови сандали чевли женски обични дами цветни женски сандали нејасни сандали за
  • Обновено

Раиси 3 ленти сандали за жени модни шупливи клинови сандали чевли женски обични дами цветни женски сандали нејасни сандали за

DEN 1220.80

100% Пу Увезени 1 Доброто материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови,