• Обновено
Електричен ламинат раб дрва за дрво - приклучок во САД

Електричен ламинат раб дрва за дрво - приклучок во САД

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Со транспарентна база, работата за обработка може да се гледа јасно. Усвојува мотор со бакар со силна моќност, има постабилни перформанси. Надворешниот дизајн на четка за јаглерод е удобен за замена. Висината на основната висина може да се прилагоди за да се задоволат различни потреби. Лесна со жичен дизајн, удобен за секојдневно работење и носење. Со транспарентна база, работата за обработка може да се гледа јасно. Усвојува мотор со бакар со силна моќност, има постабилни перформанси. Надворешниот дизајн на четка за јаглерод е удобен за замена. Висината на основната висина може да се прилагоди за да се задоволат различни потреби. Лесна со жичен дизајн, удобен за секојдневно работење и носење. Ефикасен и практичен електричен тример, моторот на сите бакари може да одржи висока температура и да генерира помалку топлина за да го продолжи времето на услугата. Флексибилна и едноставна операција може да намали најразлични облици на кастрење како квадратен жлеб, тркалезен дно жлеб, v жлеб, тркалезен раб, раб на наклон, итн. За да ги исполни вашите различни барања. правење дупки. (EU Plug), 110 V (американски приклучок) Влезна моќност : 800 WNO Брзина на оптоварување : 30000rpmfrequence : 50 / 60 Hz Collet Diameter : 6.35mmpower должина на кабелот : околу 1,4m.

Основни карактеристики

Најдобри понуди