• Обновено
Келвин Клајн Машки Ветробран Со Качулка

Келвин Клајн Машки Ветробран Со Качулка

DEN 799.84
Во магацинот.

Залиха

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Опис на палтото : овие машки јакни Келвин Клајн Се дизајнирани за движење без ограничувања и се доволно отпорни на вода и ветер за да се носат како мантил за дожд или како ветробран. Дизајнерски карактеристики : деталите за Машката мода вклучуваат висока јака со патент, лого СО потпис ЦК на градите, прикачена хауба, мека постава од руно и манжетни со ленти и полите за вклопување и функција. Функција и стил : овие есенски јакни за мажи ласкаво удираат покрај половината; изгледајте добро со патент или оставено отворено и претставете го едноставниот стил што го очекувате во палто од мажите на келвин Клајн. Носете го : јакните На келвин Клајн за мажи имаат лесно вклопување и може да се носат преку есенска облека и зимска облека; изгледа одлично над пар фармерки, машки спортски панталони или џогери. Келвин клајн мажи : машка мода на која можете да сметате за едноставен, удобен стил. Оваа Машка Надворешна Облека На Келвин Клајн Секојдневни Јакни е облога од руно со Качулка секојдневно суштински долг ракав.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мажите Шерпа наредени со целосна патент со качулка со каица, тенок фланел дуксери, јакна од кошула, руно, густ случај на кардиган
  • Обновено

Мажите Шерпа наредени со целосна патент со качулка со каица, тенок фланел дуксери, јакна од кошула, руно, густ случај на кардиган

DEN 212.96

? Мора за вашата гардероба во пролет, есен и зима ? Со џемпери и панталони за стил на канцеларија; Носете г

Менска јакна зима, зимски трендовски долги ракави активни палта мажи плус големина територија одговара на јакна од средна тежина88
  • Обновено

Менска јакна зима, зимски трендовски долги ракави активни палта мажи плус големина територија одговара на јакна од средна тежина88

DEN 1.67

◕‿◕ 【За испорака】 Експедитирана испорака : 47 дена Стандарден превоз : 1218 дена Во рок од 24 часа испорак�

Зимска јакна за зимски пуфер во Бадхуб, задебелен зимски палто, целосна патент, топла поставена јакна со мека аспиратор за крзно
  • Обновено

Зимска јакна за зимски пуфер во Бадхуб, задебелен зимски палто, целосна патент, топла поставена јакна со мека аспиратор за крзно

DEN 495.68

Боја : #црвена големина : Xголеми промоции може да варираат во зависност од бојата / големината кошули маж