• Обновено
Awear Women'sенски фустан длабок V врат со долги ракави со долги ракави со лесен тенок sequins, лепенка на коленото, со должина на телото на телото, фустан со фустан со молив с?

Awear Women'sенски фустан длабок V врат со долги ракави со долги ракави со лесен тенок sequins, лепенка на коленото, со должина

DEN 116.00
Во магацинот.

Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал со висок квалитет : Фустанот е направен од висококвалитетен полиестер. Фустаните направени од полиестер имаат добра отпорност на брчки и способност за зачувување на формата. Тоа го прави фустанот да има квалитет да биде брчки-, можете да го измиете директно со машина за перење или рака. Уште повеќе, материјалот е исто така познат по еластичноста, дишењето, економските и супер меките карактеристики. Прекрасен стил на десигирање : Деликатните секвенци стил на крпеница се вклопуваат за повеќето форми на телото, ве натера да изгледате повеќе мода и трендовски, исто така може да биде породилна облека. Тоа е вообичаен дизајн што може да се применува за секојдневно носење. Нискиот профил и деликатниот стил на дизајнирање можат да ја надминат вашата убавина и диспозиција. Тоа е прекрасен и нежен фустан. Мултифункционални производи : Фустанот е направен од висококвалитетен полиестер, кои се супер -и за машини, тоа е навистина заштеда на време и заштеда на труд. Инаку, фустанот исто така може да поддржува миење на рацете, тоа е еден вид метод за одржување на сјај на ткаенината и за долготрајност на возраста на носење. Затоа, најдобриот начин за грижа на фустанот е машинско миење во комбинација со миење на рацете. Убава услуга : Ве молиме, дозволете 1-3 см да се разликува поради рачното мерење, благодарам! Ако се соочите со проблеми кога ги користите нашите производи, ве молиме побарајте помош. Ние ќе ви обезбедиме најмногу услуга. Повеќекратна прилика се применува : костум за бохо, дневно, плажа, забава, одмор, одмор, патување, улична облека или други прилики што ви се допаѓаат, симпатични фустани со туника за жени. Уште повеќе, може да биде и прекрасен подарок за вашите пријатели и семејства. Fuestенски фустан длабок V врат со долги ракави со долги ракави со лесен тенок секвенци, лепенка на коленото, со должина на телото, фустан со фустан со чипка со чипка долга ракав, : Пол : женска должина : регуларни материјали : полиестерокација : секојдневно, дневно, секојдневно, модно, и миење на рацете и миење на рацете и машината миење е во ред, вклучен : 1 п.п. Облечи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди