• Обновено
uxcell 1000pcs 3x5x8mm најлон директно изолациони цевки PCB столб за стенд -распрскувач

uxcell 1000pcs 3x5x8mm најлон директно изолациони цевки PCB столб за стенд -распрскувач

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

Име на производот : Најлон растојание. Вкупна должина : 8мм. Внатрешен дијаметар : 3мм; Надворешен дијаметар : 5мм. Материјал : најлон; Нето тежина : 97g; Содржина на пакет : 1000pcs x растојанија. Најлонскиот растојание е дизајниран да седне помеѓу PCB и LED телото за да се обезбеди ЛЕР да се постави безбедно и директно на претходно утврдена висина. Нозете на LED минуваат низ пропаста во дупки. Ова исто така ги обезбедува LED нозете од свиткани или скратени. Име на производот : Најлон растојание. Вкупна должина : 8мм. Внатрешен дијаметар : 3мм; Надворешен дијаметар : 5мм. Материјал : најлон; Нето тежина : 97g; Содржина на пакет : 1000pcs x растојанија. Најлонскиот растојание е дизајниран да седне помеѓу PCB и LED телото за да се обезбеди ЛЕР да се постави безбедно и директно на претходно утврдена висина. Нозете на LED минуваат низ пропаста во дупки. Ова исто така ги обезбедува LED нозете од свиткани или скратени. Опис : Тешки и еластични, најлонските растојанија се корисни за многу апликации. Тие се совршени за употреба во електрични и електронски склопови. Тие исто така можат да се користат како грмушки, лежишта, ролери и лизгалки. Спецификации : Внатрешен дијаметар : 3 MMouter Дијаметар : 5mmtotal Должина : 8mmmaterial : nyloncolor : Whitenet Тежина : 97 Gpackage Содржина : 1000 +/- 2%PCS X најлон вселенски.

Основни карактеристики

Најдобри понуди