• Обновено
Забавна декорација фолија Фринџ позадини - 6 пакувања 3.2 x 8,2 метри металик лимки на лакови за позадини за позадини за роденденски свадбе

Забавна декорација фолија Фринџ позадини - 6 пакувања 3.2 x 8,2 метри металик лимки на лакови за позадини за позадини за роденденски

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Метална завеса за фолија од ливчиња. Тие се доволно долго и опфаќаат точно за различни настани. Исто така, овозможете да се спарите со LED светлосни завеси и балони и транспаренти и висечки fansубители на хартија и цвеќиња од пом пом итн. Тоа ќе ја направи вашата забава поимпресивна и комплименти!. Прекрасните завеси за фолија за ливчиња се добри за додавање на атмосфера на искра како украси за забави, како холивудска забава, забава за враќање, Божиќна забава, роденденска забава, тематска забава, забава за Ноќта на вештерките, новогодишна ноќ, забава за диплома, забава за ангажман, невестински туш, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бејби , Дипломирања и многу повеќе. Тие се исто така погодни за церемонија, бар, сценска позадина, диско итн. Врвот на сите завеси за проток на вратата на вратата е покриен со двострана леплива лента, без никакви иглички за притискање или потребна тактика. Со леплива лента одозгора, така што тие се супер лесни за виси и остануваат прилично добро. Совршено останете на место за времетраењето на настанот на отворено во затворен простор. Металната завеса за позадината направена од алуминиумска фолија со ласерски шпангл, повеќе сјајни и убави, висококвалитетни и нетоксични, без мирис и не-испарливи. Вклучен пакет : капки за забави за завеси. Ако сакате да ја направите вашата завеса во позадина да изгледа поцелосно и подебела, можете да преклопувате две завеси. Метална завеса за фолија од ливчиња. Тие се доволно долго и опфаќаат точно за различни настани. Исто така, овозможете да се спарите со LED светлосни завеси и балони и транспаренти и висечки fansубители на хартија и цвеќиња од пом пом итн. Тоа ќе ја направи вашата забава поимпресивна и комплименти!. Прекрасните завеси за фолија за ливчиња се добри за додавање на атмосфера на искра како украси за забави, како холивудска забава, забава за враќање, Божиќна забава, роденденска забава, тематска забава, забава за Ноќта на вештерките, новогодишна ноќ, забава за диплома, забава за ангажман, невестински туш, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бејби , Дипломирања и многу повеќе. Тие се исто така погодни за церемонија, бар, сценска позадина, диско итн. Врвот на сите завеси за проток на вратата на вратата е покриен со двострана леплива лента, без никакви иглички за притискање или потребна тактика. Со леплива лента одозгора, така што тие се супер лесни за виси и остануваат прилично добро. Совршено останете на место за времетраењето на настанот на отворено во затворен простор. Металната завеса за позадината направена од алуминиумска фолија со ласерски шпангл, повеќе сјајни и убави, висококвалитетни и нетоксични, без мирис и не-испарливи. Вклучен пакет : капки за забави за завеси. Ако сакате да ја направите вашата завеса во позадина да изгледа поцелосно и подебела, можете да преклопувате две завеси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Оерџу 10х8фт Сцена Позадина Црвена Завеса Златна Чипка Танц Музика Партија Изведба Глума Театарска Драма Шоу Славење Церемонија
  • Обновено

Оерџу 10х8фт Сцена Позадина Црвена Завеса Златна Чипка Танц Музика Партија Изведба Глума Театарска Драма Шоу Славење Церемонија

DEN 1.33

€ГОЛЕМИНА : 10 (W)x8 (H) ft / 300 (W)x250 (H)cm ●МАТЕРИЈАЛ+ : Висококвалитетен винил; Мала тежина; Издржлив; Мек; пријат�

10х10 стапки Кралски Сини Завеси За Заднина За Забави, Завеси За Позадина Од Проѕирна Ткаенина Без Брчки, Материјали За Украсување
  • Обновено

10х10 стапки Кралски Сини Завеси За Заднина За Забави, Завеси За Позадина Од Проѕирна Ткаенина Без Брчки, Материјали За Украсување

DEN 1.67

Позадина Завеси Ткаенина : 100% Полиестер Лесен, Без брчки, проегирен, лесно ракување и носење Позадините �