• Обновено
Забавна декорација фолија Фринџ позадини - 6 пакувања 3.2 x 8,2 метри металик лимки на лакови за позадини за позадини за роденденски свадбе

Забавна декорација фолија Фринџ позадини - 6 пакувања 3.2 x 8,2 метри металик лимки на лакови за позадини за позадини за роденденски

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

Метална завеса за фолија од ливчиња. Тие се доволно долго и опфаќаат точно за различни настани. Исто така, овозможете да се спарите со LED светлосни завеси и балони и транспаренти и висечки fansубители на хартија и цвеќиња од пом пом итн. Тоа ќе ја направи вашата забава поимпресивна и комплименти!. Прекрасните завеси за фолија за ливчиња се добри за додавање на атмосфера на искра како украси за забави, како холивудска забава, забава за враќање, Божиќна забава, роденденска забава, тематска забава, забава за Ноќта на вештерките, новогодишна ноќ, забава за диплома, забава за ангажман, невестински туш, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бејби , Дипломирања и многу повеќе. Тие се исто така погодни за церемонија, бар, сценска позадина, диско итн. Врвот на сите завеси за проток на вратата на вратата е покриен со двострана леплива лента, без никакви иглички за притискање или потребна тактика. Со леплива лента одозгора, така што тие се супер лесни за виси и остануваат прилично добро. Совршено останете на место за времетраењето на настанот на отворено во затворен простор. Металната завеса за позадината направена од алуминиумска фолија со ласерски шпангл, повеќе сјајни и убави, висококвалитетни и нетоксични, без мирис и не-испарливи. Вклучен пакет : капки за забави за завеси. Ако сакате да ја направите вашата завеса во позадина да изгледа поцелосно и подебела, можете да преклопувате две завеси. Метална завеса за фолија од ливчиња. Тие се доволно долго и опфаќаат точно за различни настани. Исто така, овозможете да се спарите со LED светлосни завеси и балони и транспаренти и висечки fansубители на хартија и цвеќиња од пом пом итн. Тоа ќе ја направи вашата забава поимпресивна и комплименти!. Прекрасните завеси за фолија за ливчиња се добри за додавање на атмосфера на искра како украси за забави, како холивудска забава, забава за враќање, Божиќна забава, роденденска забава, тематска забава, забава за Ноќта на вештерките, новогодишна ноќ, забава за диплома, забава за ангажман, невестински туш, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бебиња, туш за бејби , Дипломирања и многу повеќе. Тие се исто така погодни за церемонија, бар, сценска позадина, диско итн. Врвот на сите завеси за проток на вратата на вратата е покриен со двострана леплива лента, без никакви иглички за притискање или потребна тактика. Со леплива лента одозгора, така што тие се супер лесни за виси и остануваат прилично добро. Совршено останете на место за времетраењето на настанот на отворено во затворен простор. Металната завеса за позадината направена од алуминиумска фолија со ласерски шпангл, повеќе сјајни и убави, висококвалитетни и нетоксични, без мирис и не-испарливи. Вклучен пакет : капки за забави за завеси. Ако сакате да ја направите вашата завеса во позадина да изгледа поцелосно и подебела, можете да преклопувате две завеси.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

БЕЛЕКО 12х10фт Ткаенина Ерусалим Стариот Град Улица Позадина Долороса Авенија Античка Улица Со Лакови Камени Ѕидни Згради Израел
 • Обновено

БЕЛЕКО 12х10фт Ткаенина Ерусалим Стариот Град Улица Позадина Долороса Авенија Античка Улица Со Лакови Камени Ѕидни Згради Израел

DEN 3.33

€Големина : 12x10 FT (Wx H) / 3,5 m x 3m (Wx H) ● Материјал● : Надградена Полиестерска Ткаенина ПОЗАДИНАТА НА Ткаени�

Еднорог Среќен Роденден Банер Позадина - Еднорог Роденден Украси За Девојки Бебе Розова Роденден Банер Виножито Еднорог Партија
 • Обновено

Еднорог Среќен Роденден Банер Позадина - Еднорог Роденден Украси За Девојки Бебе Розова Роденден Банер Виножито Еднорог Партија

DEN 2.33

ВОЈАМАЈ е професионален добавувач на забави кој е посветен на наоѓање на најновите, најжешките и најоми

10х10 стапки Кралски Сини Завеси За Заднина За Забави, Завеси За Позадина Од Проѕирна Ткаенина Без Брчки, Материјали За Украсување
 • Обновено

10х10 стапки Кралски Сини Завеси За Заднина За Забави, Завеси За Позадина Од Проѕирна Ткаенина Без Брчки, Материјали За Украсување

DEN 1.67

Позадина Завеси Ткаенина : 100% Полиестер Лесен, Без брчки, проегирен, лесно ракување и носење Позадините �

Белру Таа Рече Да Врата Банер, Ангажирани Партија Фотографија Позадина, Ангажман Прослава Фото Кабина Реквизити, Свадба Диплома
 • Обновено

Белру Таа Рече Да Врата Банер, Ангажирани Партија Фотографија Позадина, Ангажман Прослава Фото Кабина Реквизити, Свадба Диплома

DEN 2.33

?ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : банерот на вратата е изработен од полиестерски влакна, кој е мек и издржлив со силна

Мочичка Сјај Виолетова Златна Среќен Роденден позадина 7х5фт Високи Потпетици Шампањ Балон Женска Роденденска Фотографија Позадина
 • Обновено

Мочичка Сјај Виолетова Златна Среќен Роденден позадина 7х5фт Високи Потпетици Шампањ Балон Женска Роденденска Фотографија Позадина

DEN 367.84

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ7х5фт / 84 "Широк за 60" Висока Позадина За Среќен Роденден €éx ECO MATERIAL® Овој Виолетово Златен

Баочико 10х8фт Среќен 50 Ти Роденден Позадина За Фотографија Сјај Златен Бел Балон Лента Маж Жена 50 Години Роденден Балон Прославете
 • Обновено

Баочико 10х8фт Среќен 50 Ти Роденден Позадина За Фотографија Сјај Златен Бел Балон Лента Маж Жена 50 Години Роденден Балон Прославете

DEN 687.84

? ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ q позадината на фотографијата е изработена од Висококвалитетен Нов Надг�

Локор 5х3фт Ткаенина Брод За Крстарење Позадина Брод на Тропска Плажа Фотографија Позадина Домашна Канцеларија Таписерија Крстарење
 • Обновено

Локор 5х3фт Ткаенина Брод За Крстарење Позадина Брод на Тропска Плажа Фотографија Позадина Домашна Канцеларија Таписерија Крстарење

DEN 2.00

€Големина : 5x3ft ●Материјал● : Надграден полиестер Перење, пеглање и не избледување Лесно носење и може �

Смешно дрво 5х7фт Фотографија На Црвениот Тепих Позадина Златен Сјај Свадба Роденден Церемонија Позадина Бебе Туш Партија Декор
 • Обновено

Смешно дрво 5х7фт Фотографија На Црвениот Тепих Позадина Златен Сјај Свадба Роденден Церемонија Позадина Бебе Туш Партија Декор

DEN 247.84

Смешно Дрво Издржлива Ткаенина Златен Сјај Црвена Завеса Фотографија Позадина Екон Полиестер Без брчк�

Роуз Позадина Завеса За Забави Свадба Брчки Слободен Роза Фото Завеси Позадина Завеси Ткаенина Декорација за Роденден Бебе Туш
 • Обновено

Роуз Позадина Завеса За Забави Свадба Брчки Слободен Роза Фото Завеси Позадина Завеси Ткаенина Декорација за Роденден Бебе Туш

DEN 0.67

+2 Панели Се Зголеми Позадина Завеси Пакет : 2 мека ткаенина позадина завеси по пакет Секоја Роза позадин�

Среќен Ден На Мајката Позадина Виолетова Цветни Денот На Мајката Позадина За Фотографија Денот На Мајката Партија Украси Денот
 • Обновено

Среќен Ден На Мајката Позадина Виолетова Цветни Денот На Мајката Позадина За Фотографија Денот На Мајката Партија Украси Денот

DEN 0.33

€Големина Лесен, лесно складирање и носење Нема Штета и Нема Мирис €Карактеристики : банерот во позади�

Оерџу 10х8фт Сцена Позадина Црвена Завеса Златна Чипка Танц Музика Партија Изведба Глума Театарска Драма Шоу Славење Церемонија
 • Обновено

Оерџу 10х8фт Сцена Позадина Црвена Завеса Златна Чипка Танц Музика Партија Изведба Глума Театарска Драма Шоу Славење Церемонија

DEN 1.33

€ГОЛЕМИНА : 10 (W)x8 (H) ft / 300 (W)x250 (H)cm ●МАТЕРИЈАЛ+ : Висококвалитетен винил; Мала тежина; Издржлив; Мек; пријат�

Слични Трансформатори Спасувачки Ботови Позадина 5х3фт Среќен Роденден Трансформатори Спасувачки Ботови Украси За Роденден Банер
 • Обновено

Слични Трансформатори Спасувачки Ботови Позадина 5х3фт Среќен Роденден Трансформатори Спасувачки Ботови Украси За Роденден Банер

DEN 0.33

Добредојдовте Во Продавницата За Бои Список за пакување : 1 х Винил Фотографија Позадина (преклопување)З