• Обновено
Локор 5х3фт Ткаенина Брод За Крстарење Позадина Брод на Тропска Плажа Фотографија Позадина Домашна Канцеларија Таписерија Крстарење Партија Турнеја Роденден Деко

Локор 5х3фт Ткаенина Брод За Крстарење Позадина Брод на Тропска Плажа Фотографија Позадина Домашна Канцеларија Таписерија Крстарење

DEN 2.00
Во магацинот.

Залиха

€Големина : 5x3ft. ●Материјал● : Надграден полиестер. Перење, пеглање и не избледување. Лесно носење и може да се преклопи кога се чува. Без Спојување,беспрекорно и нерефлексивно. ● Боја€ : Компјутер насликани. Користете дигитална технологија од висока класа за да ги вратите деталите за дизајнот, тоа ја прави бојата поживописна и привлечна. Да аплицираат : Новороденче, Деца, Дипломирање, Свадби, Празник, Роденден, Забава, Фестивал, Видеа На Јутјуб, и секој голем настан или декорација итн. Може да се користи и како ѕиден декор, таписерија. ●Услуга● : ние обезбедуваме прилагодена услуга со големина и слика, доколку имате потреба, слободно контактирајте не. Клиентите прво Ако имате какви било прашања во врска со нашите позадини, контактирајте не и ние ќе одговориме што е можно поскоро. Локор Позадина Карактеристики 1. Материјал : полиестерска ткаенина, тоа е надграден материјал, во споредба со винил има Предности Што Се Перат, пеглаат и не избледуваат. 2. Боја : Живописна боја, висока резолуција и квалитет и не е лесно избледување. Користете дигитална технологија од висока класа за да ги вратите деталите за дизајнот, тоа ја прави бојата поживописна и привлечна. Различно осветлување ќе има различен ефект на снимање, можете да се обидете да ја прилагодите светлината за да ги направите вашите фотографии подобри! 3. Аплицирајте : Новороденче, Деца, Дипломирање, Свадби, Празник, Роденден, Забава и секој голем настан или украс итн. Погоден е за сите фотографи од сите нивоа. Совети + само едно парче Позадина , Позадина Штанд И Клипови не се вклучени. Позадината е преклопена за испорака, тоа ќе предизвика набори. Ако имате пароброд за облека или пегла, препорачувам да ја пеглате пред да ја користите. Еве два совети за пеглање : ① Пароброд За Облека (+€®® ● ) закачете ја позадината вертикално и испеглајте ја со машина за пеглање облека, лесно е да исчезне браздата. ② Пегла За Пареа ( + € ® ® € ) Користете пегла за пареа наместо суво железо (средна температура) за да ја испеглате позадината додека не исчезне браздата. Услуга по продажбата чест ми е да ви служам, а вашето задоволство е моја потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме, јас активно и правилно ќе го решам за вас. Ви посакувам среќен живот и се најдобро !.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Мочичка Сафари Момче Бебе Туш Позадина Сафари Животински Балон Сјај Зеленило Момче Туш Позадина Слатко Бебе Момче Е На Пат Бебе
 • Обновено

Мочичка Сафари Момче Бебе Туш Позадина Сафари Животински Балон Сјај Зеленило Момче Туш Позадина Слатко Бебе Момче Е На Пат Бебе

DEN 1.00

?Што ЌЕ ДОБИЕТЕ7х5фт / 84 "Широк за 60" Висока Шумска Позадина ?●ЕКО МАТЕРИЈАЛ● Овој Банер За Животни Од Џун

7x5ft Пролет Отворено Сценографијата Позадина, Зеленило Цветни Пеперутка Шума Реката Мост Фотографија Позадина Деца Деца Новороденче
 • Обновено

7x5ft Пролет Отворено Сценографијата Позадина, Зеленило Цветни Пеперутка Шума Реката Мост Фотографија Позадина Деца Деца Новороденче

DEN 2.33

Топли Совети : 1 Поставете ја ткаенината во позадина со шема надолу на рамна површина и пеглајте на тивок

БЕЛЕКО 12х10фт Ткаенина Ерусалим Стариот Град Улица Позадина Долороса Авенија Античка Улица Со Лакови Камени Ѕидни Згради Израел
 • Обновено

БЕЛЕКО 12х10фт Ткаенина Ерусалим Стариот Град Улица Позадина Долороса Авенија Античка Улица Со Лакови Камени Ѕидни Згради Израел

DEN 3.33

€Големина : 12x10 FT (Wx H) / 3,5 m x 3m (Wx H) ● Материјал● : Надградена Полиестерска Ткаенина ПОЗАДИНАТА НА Ткаени�

Мочичка Сјај Виолетова Златна Среќен Роденден позадина 7х5фт Високи Потпетици Шампањ Балон Женска Роденденска Фотографија Позадина
 • Обновено

Мочичка Сјај Виолетова Златна Среќен Роденден позадина 7х5фт Високи Потпетици Шампањ Балон Женска Роденденска Фотографија Позадина

DEN 367.84

Што ЌЕ ДОБИЕТЕ7х5фт / 84 "Широк за 60" Висока Позадина За Среќен Роденден €éx ECO MATERIAL® Овој Виолетово Златен

Satvik 8x5ft. Заднината на ткаенината за декорација на пуја пујан декорација на мериголд венец банана лисја печати индиска традиционална
 • Обновено

Satvik 8x5ft. Заднината на ткаенината за декорација на пуја пујан декорација на мериголд венец банана лисја печати индиска традиционална

DEN 3.33

Контролци на пакети : 1 компјутер од 8 x 5 ft Дизајнер Индиски Пујан Мериголд и лисја од банана Дигитално пе�

Божиќ Позадина Среќен Божиќ Партија Декорација Божиќ Фото Банер Знаци Божиќ Фотографија Позадина Фото Реквизити За Зима Нова
 • Обновено

Божиќ Позадина Среќен Божиќ Партија Декорација Божиќ Фото Банер Знаци Божиќ Фотографија Позадина Фото Реквизити За Зима Нова

DEN 3.00

Среќен божиќ банер : доаѓа со 1 парче божиќна фотографија позадина заедно со висечко јаже од 20 стапки, ле�

Забавна декорација фолија Фринџ позадини - 6 пакувања 3.2 x 8,2 метри металик лимки на лакови за позадини за позадини за роденденски
 • Обновено

Забавна декорација фолија Фринџ позадини - 6 пакувања 3.2 x 8,2 метри металик лимки на лакови за позадини за позадини за роденденски

DEN 3.33

Метална завеса за фолија од ливчиња Тие се доволно долго и опфаќаат точно за различни настани Исто така,

Смешно дрво 5х7фт Фотографија На Црвениот Тепих Позадина Златен Сјај Свадба Роденден Церемонија Позадина Бебе Туш Партија Декор
 • Обновено

Смешно дрво 5х7фт Фотографија На Црвениот Тепих Позадина Златен Сјај Свадба Роденден Церемонија Позадина Бебе Туш Партија Декор

DEN 247.84

Смешно Дрво Издржлива Ткаенина Златен Сјај Црвена Завеса Фотографија Позадина Екон Полиестер Без брчк�

КОМОФОТО Момче Или Девојче Пол Откриваат Позадина Розови Сини Точки Фотографија Со Балон Позадина Розова Или Сина Бебе Пол Откриваат
 • Обновено

КОМОФОТО Момче Или Девојче Пол Откриваат Позадина Розови Сини Точки Фотографија Со Балон Позадина Розова Или Сина Бебе Пол Откриваат

DEN 207.84

✪Големина : 7x5ft (Ширина 220cm x Висина 150cm); лесен, лесно складирање и носење ✪Пакување : 1x фотографија винил

Слични Трансформатори Спасувачки Ботови Позадина 5х3фт Среќен Роденден Трансформатори Спасувачки Ботови Украси За Роденден Банер
 • Обновено

Слични Трансформатори Спасувачки Ботови Позадина 5х3фт Среќен Роденден Трансформатори Спасувачки Ботови Украси За Роденден Банер

DEN 0.33

Добредојдовте Во Продавницата За Бои Список за пакување : 1 х Винил Фотографија Позадина (преклопување)З

Еднорог Среќен Роденден Банер Позадина - Еднорог Роденден Украси За Девојки Бебе Розова Роденден Банер Виножито Еднорог Партија
 • Обновено

Еднорог Среќен Роденден Банер Позадина - Еднорог Роденден Украси За Девојки Бебе Розова Роденден Банер Виножито Еднорог Партија

DEN 2.33

ВОЈАМАЈ е професионален добавувач на забави кој е посветен на наоѓање на најновите, најжешките и најоми