• Обновено
Држачи за тенџере со ленти со боја на Умирико поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка ткаат ситници за топли јадења/садови 20243314

Држачи за тенџере со ленти со боја на Умирико поставени 2 парчиња, постери за кујнски декор, чиста памучна нишка ткаат

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

❤2 парчиња Постави : 1 тавче триверт од дијаметар од 9,45 инчи, 1 придружник со дијаметар од 7 инчи. And Handcraded Potholders : Душеците од тенџере се ткаени од 100% памучно јаже, што не само што е еколошки, туку ги прави и овие топли душеци повеќе термички изолирани и отпорни на абење, не-лизгачки, меки и апсорбирани. Gratestrong Заштита : држачите за памучни тенџере можат да издржат висока температура до 428 ℉ (220 ℃). Добро може да ја заштити вашата трпезариска маса, мебел или кујнски countertops од оштетување, гребнатини, продолжување на услужниот век на вашата маса. Multmulti Цел : Трбелите на ткаенината од памук се одлични за заштита и украсување прибор за јадење, чинии, тави, садови, чинии, чајни, чаши, чаши, вазни и пепелници, итн. Вашата кујна убаво, но и да бидете уникатен подарок за пријателите или семејството. Совршено за подароци за роденден, подароци за Денот на мајката, подароци за празници, Божиќни подароци, домаќинство и многу повеќе. Држачи за тенџере ситници 2 парчиња, постери за кујни, 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, тенџере. Платно или рачно миење во ладен сапун вода и суво на воздухот. Ние секогаш даваме се од себе за да обезбедиме најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, многу ви благодарам! Имај убав ден!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Алаза Рустикална сива дрвена дрвена купелати Тривети поставени памучни држачи за топла тенџере поставени крајбрежни куќи, топли
  • Обновено

Алаза Рустикална сива дрвена дрвена купелати Тривети поставени памучни држачи за топла тенџере поставени крајбрежни куќи, топли

DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Живеат бесплатно.
  • Обновено

Живеат бесплатно.

DEN 127.36

Полиестер Полиестерско лице : Отпорно на топлина и овозможува живописни бои што се прикажани да траат М�

Алаза елка за елки за елка, памучни држачи за топла тенџере поставени на земјоделски куќи, топли влошки, топли душеци за кујнски
  • Обновено

Алаза елка за елки за елка, памучни држачи за топла тенџере поставени на земјоделски куќи, топли влошки, топли душеци за кујнски

DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Хавајски шарен цвет 2 држачи за садови за кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат држачи за садови за садови за печење
  • Обновено

Хавајски шарен цвет 2 држачи за садови за кујнски држачи за отпорни на топлина поставуваат држачи за садови за садови за печење

DEN 270.08

Висок квалитет : Хавајските шарени држачи за тенџере со тенџере се изработени од увезена водоотпорна по

Богатства на Каролина 7062pthd Гордон сеттер чекаат на мама пар на држачи за тенџере, кујнски држачи за тенџере за топлина поставуваат
  • Обновено

Богатства на Каролина 7062pthd Гордон сеттер чекаат на мама пар на држачи за тенџере, кујнски држачи за тенџере за топлина поставуваат

DEN 0.33

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор...