• Обновено
Копче за цвеќиња за цвеќиња на мажите во Wdirara Предна маичка со кратки ракави со кратки ракави, врвна маица

Копче за цвеќиња за цвеќиња на мажите во Wdirara Предна маичка со кратки ракави со кратки ракави, врвна маица

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

100% полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Карактеристики на машината. Карактеристики : Цветен принт, краток ракав, јака, предниот врв на лекување на копчето. Ткаенината има одредено истегнување, и е мека и удобна. Костум за патување, дома, слободно време, излезете од облекување и секојдневно носење. Машинско миење или професионално суво чисто. Погледнете го мерењето на големината во последната слика на ставката пред да нарачате. Табела со големина : Мала : САД : 36.0 ", рамо : 17.1", должина : 27,6 ", должина на ракавот : 9.3", биста : 40.9 ", манжетна : 13,7", должина на бицепс : 15.2 "Средна : САД : 38.0", рамо : 17.7 ", должина : 28.3", Должина на ракавот : 9.4 ", биста : 42,5", манжетна : 14.2 ", должина на бицепс : 15,7" Голем : САД : 40.0 ", рамо : 18.4", Должина : 29.1 ", должина на ракавот : 9,6 ", Биста : 44,5", манжетна : 14,8 ", должина на бицепс : 16,5" x-large : САД : 42.0 ", рамо : 19.1", должина : 29.9 ", Должина на ракавот : 9,8", биста : 46,5 ", манжетна : 15,4 ", Должина на бицепс : 17.2" xx-large : САД : 44.0 ", рамо : 19,8", должина : 30,7 ", должина на ракавот : 10.0", биста : 48.4 ", манжетна : 15.9", должина на бицепс : 17.9 ".

Основни карактеристики

Најдобри понуди

XXBR Божиќни манзии Поло кошули со долги ракави по поштенски патенти на врвовите на вратот Смешни Божиќ Дедо Мраз Клаус Снегулка
  • Обновено

XXBR Божиќни манзии Поло кошули со долги ракави по поштенски патенти на врвовите на вратот Смешни Божиќ Дедо Мраз Клаус Снегулка

DEN 2.00

17' 'Должина : 78cm / 30.29 '' ракав : 67cm / 26.77 '' Должина на должината : 76cm / 29.87 '' 'Speale : 69cm / 27 【Модни врвови】 Овие Бож�

Женски екипаж на вратот на вратот Цветни маици со кратки ракави со кратки ракави ретро слатки летни облеки лабави се вклопуваат
  • Обновено

Женски екипаж на вратот на вратот Цветни маици со кратки ракави со кратки ракави ретро слатки летни облеки лабави се вклопуваат

DEN 1.00

Ве молиме контактирајте не во секое време ако имате проблем во врска со предметот затворање Висококвал�