• Обновено
Под оклопна машка УА плеј -оф Поло -јадрото кошула Топ 1351130

Под оклопна машка УА плеј -оф Поло -јадрото кошула Топ 1351130

DEN 692.80
Во магацинот.

Залиха

полиестер/еластан. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Мека анти-избор, анти-пил ткаенина има чистачка, без прицврстување на финишот 4-насочен материјал се движи подобро во секоја насока материјал за фитили пот и се суши навистина брз антиодор UPF ја штити вашата кожа од штетните зраци на Сонцето само-фабрики Стил на јака # : 1351130 95% полиестер/5% еластан увезен. Мекиот анти-избор, анти-пил-ткаенина има чиста, без прицврстување на 4-насочен материјал за истегнување се движи подобро во секоја насока материјал, фитили, пот и се суши навистина брзо антиодир upf ја штити вашата кожа од сончевите штетни зраци само-фабрички јака стил # стил на јака # стилот на јака # : 1351130 95% полиестер/5% еластан увезен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди