• Обновено
Акрополис Морел Торба За Лов На Печурки-Чанта За Сточна Храна За Морели - Берење Вреќи За Лов На Печурки-Попречна Торба-Торбичка За Сточна Храна За Пешачење, Печурки

Акрополис Морел Торба За Лов На Печурки-Чанта За Сточна Храна За Морели - Берење Вреќи За Лов На Печурки-Попречна Торба-Торбичка

DEN 1.67
Во магацинот.

Залиха

ПАМЕТЕН ДИЗАЈН. Многу функционален и оригинален паметен дизајн. Трансформирачки ремени. Расклопена торба : должина-16,5", висина (без ремен за рамо) - 14,2". Преклопена торба : 7,5 "х4. 1". Ремен за рамо-56 "х 1". Прицврстување на ременот-2,3 "х1". ЛЕСНО НОСЕЊЕ. Ременот за рамо има систем за брзо ресетирање со големо затворање на брзиот текс. Ако ја носите торбата преку рамо и сте ја наполниле торбата во целост, fastex ви овозможува брзо да ја отстраните торбата од себе. УНИКАТЕН ДИЗАЈН. Чантата за берење печурки оди со широк и силен ремен, кој е удобен за носење и на рамото и преку рамото. Ременот е безбедно зашиен и прилагодлив со фитинзи отпорни на удари. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ. Изработен од издржлив мрежен материјал и водоотпорен полиестер за берење печурки, особено морели, за овошје и зеленчук. ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК. Одличен подарок за вашата мајка, татко или вашите пријатели. Најдобар подарок за фуражот за печурки. ПАМЕТЕН ДИЗАЈН. Многу функционален и оригинален паметен дизајн. Трансформирачки ремени. Расклопена торба : должина-16,5", висина (без ремен за рамо) - 14,2". Преклопена торба : 7,5 "х4. 1". Ремен за рамо-56 "х 1". Прицврстување на ременот-2,3 "х1". ЛЕСНО НОСЕЊЕ. Ременот за рамо има систем за брзо ресетирање со големо затворање на брзиот текс. Ако ја носите торбата преку рамо и сте ја наполниле торбата во целост, fastex ви овозможува брзо да ја отстраните торбата од себе. УНИКАТЕН ДИЗАЈН. Чантата за берење печурки оди со широк и силен ремен, кој е удобен за носење и на рамото и преку рамото. Ременот е безбедно зашиен и прилагодлив со фитинзи отпорни на удари. МНОГУ ВИСОК КВАЛИТЕТ. Изработен од издржлив мрежен материјал и водоотпорен полиестер за берење печурки, особено морели, за овошје и зеленчук. ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК. Одличен подарок за вашата мајка, татко или вашите пријатели. Најдобар подарок за фуражот за печурки. Торба за лов на печурки, за берење морели, потрага по храна. Шопинг мрежа торба. Ве молиме запомнете : Сега е достапно наместо зелено во којот кафеава боја, што е пософистициран и природен изглед (како на фотографијата). Одличен божиќен подарок за трагач по печурки. Изработена од издржлива воена водоотпорна мрежа за берење печурки, особено морели, за овошје и зеленчук. Можете да ја користите како торбичка за купување. Лесна, гломазна, преклопна чанта од 15,3 литри ќе ви помогне не само во земјоделството, туку и во шумата за време на берењето печурки. Отпорна на абење и многу издржлива мрежа е наменета за честа употреба. Дното е изработено од висококвалитетен полиестер, покрај тоа, има вградени дупки за вентилација. Овој дизајн ја прави торбата силна и добро проветрена, одржувајќи ги производите свежи долго време. Чантата за берење печурки оди со широк и силен ремен, кој е удобен за носење и на рамото и преку рамото. Ременот е безбедно зашиен и прилагодлив со фитинзи отпорни на удари. Нарачајте СЕГА и доставете ви ја оваа Корпа за Потрага по Печурки!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Алаза Декоративна Корпа Правоаголна Корпа За Складирање, Гроздобер Сончоглед Со Корпа За Организатор На Пеперутки со Кожни Рачки
  • Обновено

Алаза Декоративна Корпа Правоаголна Корпа За Складирање, Гроздобер Сончоглед Со Корпа За Организатор На Пеперутки со Кожни Рачки

DEN 303.84

Големина : 14.9(L)x 11(W)x 9.4(H)инч, 1 Пакет Материјал : платно(надворешен материјал), водоотпорен бел ЈП материја�

МЈВДП Корпа За Складирање Памучно Јаже Козметички Организатор Маса Сарафани Преклопна Кутија За Складирање Биро Плетена Корпа
  • Обновено

МЈВДП Корпа За Складирање Памучно Јаже Козметички Организатор Маса Сарафани Преклопна Кутија За Складирање Биро Плетена Корпа

DEN 3.00

Рачно ткаени storан складирање Обликот е едноставен и убав Направете го вашиот дом поубав Повеќе од нешто

Јардве Кутии За Складирање Морска Трева Ткаена Корпа Со Морска Трева Со Капак, Тркалезна Корпа За Складирање Морска Трева Мал
  • Обновено

Јардве Кутии За Складирање Морска Трева Ткаена Корпа Со Морска Трева Со Капак, Тркалезна Корпа За Складирање Морска Трева Мал

DEN 219.04

[1] изработен е од врвен материјал и практичен за безбедна употреба [2] Креативната корпа е одлична декор�