• Обновено
Подигнати Чинии За Миленичиња За Мачки И Мали Кучиња, Бамбус Подигнати Кучиња За Мачки Чинии За Миленичиња Стојат Садови За Храна И Вода За Хранење, Сад За Кучиња Ст

Подигнати Чинии За Миленичиња За Мачки И Мали Кучиња, Бамбус Подигнати Кучиња За Мачки Чинии За Миленичиња Стојат Садови За

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

●Лесно голтање●овој прилагодлив држач за чинии за кучиња обезбедува лесен пристап до храна и вода што може да помогне да се олесни движењето на храната кога патувате од устата до стомакот.намалете ја надуеноста и напрегањето на вратот додека се храните, особено за оние миленичиња со артритис, проблеми со вратот или грбот.Дигестивното здравје драматично се подобрува кога кучињата повеќе не мора да се напрегаат неприродно за да јадат од нивото на земјата. €3 Прилагодливи Височини-коси куче чинија ● куче храна чинии имаат 3 прилагодливи височини (15°навалена ).Подигнат сад за храна за мачки од 1,37" до 3,85", совршени мали резерви за хранење и наводнување на кучиња и мачки, одлични за сите животни фази миленичиња. ●Чувајте Почисто И Лесно За Чистење. Подигнатиот Штанд За Храна И Вода За Мачки За Кучиња Е изработен од природни и без мирис бамбусови карактеристики добро завршена изработка и мазна површина.Исто така, со 2 чинии од нерѓосувачки челик за храна и вода, кои се отпорни на ' рѓа.Користењето на овие покачени колибри за миленичиња ја одржува областа за хранење почиста. ●Стабилно и Нелизгачко●држачот за сад за кучиња Гумени подлошки против лизгање на краевите на нозете спречуваат покачениот сад за кучиња да се движи додека јаде или истура вода додека пие.елиминиран звукот на ударот кога домашните миленици јадат.Ослободете се од неволјите за чистење. ●Лесен За Инсталирање ● стоечкиот сад за кучиња е лесен за инсталирање, користете поцврсто фиксиран со завртки и потребни се само 2 минути за да ја завршите инсталацијата.Вие и вашето домашно милениче ќе го сакате овој квалитет подигнати чинии.подигнат сад за кучиња, познат и како, подигнат сад за кучиња,чинии за храна за кучиња,покачени чинии за кучиња,навален сад за кучиња,станица за хранење кучиња,штанд за чинии за кучиња,покачен сад за мачки,држач за фидер за кучиња,држач за сад за кучиња,држач за храна за кучиња, подигнат штанд за сад за миленичиња. ●Избрани За Мачки И Кучиња ● 6,3" Високи Подигнати Чинии За Миленичиња стојат големина : должина од 15 инчи, ширина од 6,3 инчи и висока 6,3 инчи.големина на садот за хранење : 5,6 "надворешен дијаметар и 1,45" длабок.Држете приближно 2 чаши сува храна или 15 мл вода. ЗАБЕЛЕШКА : Нашиот израснат сад ЗА миленичиња не е погоден за големи или средни кучиња,специјално дизајнирани за мали кучиња и мачки,проверете ја големината пред да купите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

МИЛИФУН Мачка Сад, Анти Истури Навалена Мачка Храна Чинии, Мустаќи Замор Покачена Мачка Чинии, Во Собата За Мачка И Кутре, Мачка
  • Обновено

МИЛИФУН Мачка Сад, Анти Истури Навалена Мачка Храна Чинии, Мустаќи Замор Покачена Мачка Чинии, Во Собата За Мачка И Кутре, Мачка

DEN 143.84

●Дизајнирајте Чинии За Мачки Со Штанд За Храна 10°навалена платформа, разумна висина на чинии за милени�

Петражни 44339 Пријатели Најдобра Челична Рамка Не-Лизгање Подигната Куче Фидер 13-Инчен за 5,75 - Инчен за 3-Инчен Висок Анти-Лизгање
  • Обновено

Петражни 44339 Пријатели Најдобра Челична Рамка Не-Лизгање Подигната Куче Фидер 13-Инчен за 5,75 - Инчен за 3-Инчен Висок Анти-Лизгање

DEN 0.33

ЗДРАВО ХРАНЕЊЕ и пиењепокачените чинии за кучиња промовираат здрави навики во исхраната и пиењето со т�

СЛАТИОМ Миленичиња Стојат Подигнати Чинии Храна За Кучиња Фидер За Вода Пренослив Преклопен Керамички Сад Со Едно Двојно Јадење
  • Обновено

СЛАТИОМ Миленичиња Стојат Подигнати Чинии Храна За Кучиња Фидер За Вода Пренослив Преклопен Керамички Сад Со Едно Двојно Јадење

DEN 0.33

Перспектива дизајн на нивото на водата Голем капацитет, многу погоден за кучиња, мачки и семејства со по

ПАНЦДА Покачени Чинии За Кучиња Прилагодлив Подигнат Сад За Кучиња Стојат Со Двојни Чинии За Храна За Кучиња Од Нерѓосувачки
  • Обновено

ПАНЦДА Покачени Чинии За Кучиња Прилагодлив Подигнат Сад За Кучиња Стојат Со Двојни Чинии За Храна За Кучиња Од Нерѓосувачки

DEN 527.84

Quest идеален за Сите Фази На Раст q : PANZZDA Прилагодливи Покачени Кучиња чинии растат со вашето куче од куче�

Керамички Подигнати Чинии За Мачки Мали Чинии За Храна За Кучиња Навалена Чинија За Мачки Го Штитат Рбетот На Миленичето Спречување
  • Обновено

Керамички Подигнати Чинии За Мачки Мали Чинии За Храна За Кучиња Навалена Чинија За Мачки Го Штитат Рбетот На Миленичето Спречување

DEN 2.00

Материјал : Нашата подигната чинија за мачки е изработена од 100% керамика со средна температура, која е б�

Надградени Покачени Чинии За Кучиња За Кучиња И Мачки Со Мала Големина-Прилагодлив Сад За Кучиња Подигнат Од Бамбус Стојат Со
  • Обновено

Надградени Покачени Чинии За Кучиња За Кучиња И Мачки Со Мала Големина-Прилагодлив Сад За Кучиња Подигнат Од Бамбус Стојат Со

DEN 399.84

С Големина Подигната Куче сад погоден За Мала Големина Куче И Мачка М Големина Подигната Куче сад погод�