• Обновено
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици Ретро цврсто дрво Арт Арт Сепаратор Полнење на полици за складирање на полици за за?

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид поставен лебдечки решетки полици Ретро цврсто дрво Арт Арт Сепаратор Полнење

DEN 4401.28
Во магацинот.

Залиха

Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Лесен за инсталирање : Треба да вежбате, силен капацитет за носење. Size (length × width × height) : 40x20x2cm , 50x20x2cm , 60x20x2cm , 80x20x2cm , 100x20x2cm , 120x20x2cm , 150x20x2cm , 60x20x3cm , 80x20x3cm , 100x20x3cm , 120x20x3cm , 150x20x3cm , 40x25x2cm , 50x25x2cm , 60x25x2cm (see size table). Материјали со висок квалитет : цврсто дрво, метална заграда (чиста текстура, заштита на животната средина). Мулти-функција : Голем капацитет, уреден и убав, отпорен на абење, може да постави рамки за фотографии, мали садови или шишиња и други мали предмети за да обезбеди најдобар простор за складирање. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас навреме, директно продадени од производителот, поддржувајте повеќе набавки. Лесен за инсталирање : Треба да вежбате, силен капацитет за носење. Size (length × width × height) : 40x20x2cm , 50x20x2cm , 60x20x2cm , 80x20x2cm , 100x20x2cm , 120x20x2cm , 150x20x2cm , 60x20x3cm , 80x20x3cm , 100x20x3cm , 120x20x3cm , 150x20x3cm , 40x25x2cm , 50x25x2cm , 60x25x2cm (see size table). Материјали со висок квалитет : цврсто дрво, метална заграда (чиста текстура, заштита на животната средина). Мулти-функција : Голем капацитет, уреден и убав, отпорен на абење, може да постави рамки за фотографии, мали садови или шишиња и други мали предмети за да обезбеди најдобар простор за складирање. Име : Shelf Style : Едноставни и модерни места што можат да се применуваат : Дневна соба, спална соба, студија, агол на софа, бања, балконо Rag и редовно чистење за да се избегнат сериозни промени во влажноста. Забелешка : Овој производ е рачно мерење, покажувајќи ја грешката со големина од 1-2 см и вистинското сигеалистичко снимање, осветлувањето на пукањето, ефектите на прикажувањето и личните мислења ќе произведат одредена разлика во бојата, ве молиме преовладувате во натура.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Сакстидс практични материјали за домаќинства Домаќинска продавница колекција на Интернет -чување на славни личности фантастични
  • Обновено

Сакстидс практични материјали за домаќинства Домаќинска продавница колекција на Интернет -чување на славни личности фантастични

DEN 1275.20

Полицата е еден вид полица што ја користи комбинацијата на дното на плочата и столбот за да постави суро

ТЕРСКИ Пловечки полици монтирани на полици за висина на полици од 2 шестоаголни рустикални фарми полици за wallиден декор, складирање
  • Обновено

ТЕРСКИ Пловечки полици монтирани на полици за висина на полици од 2 шестоаголни рустикални фарми полици за wallиден декор, складирање

DEN 799.84

【Пакет од 2 хексагонална лебдечка полица】 направи добро користете го празното место и создадете топло