• Обновено
Tisking (2 пакувања) без удирање бања за миење садови за бања за миење садови за складирање на базен, тоалета, силна леплива кујна кујна wallидна полица бела (2 пакувања?

Tisking (2 пакувања) без удирање бања за миење садови за бања за миење садови за складирање на базен, тоалета, силна леплива

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Лесна луксузна мултифункционална кука за миење садови, тривијален живот за складирање, појавување на боја на шема, едноставна инсталација, мулти-сценска употреба, уредна и уредна, не зафаќа простор. Една работа е повеќенаменска, комбинирана складирање, збогум до неуредни countertops, може да складира мијалници, накит и други различни предмети. Може да се постави складирање, голем капацитет, може да се чува во исто време повеќекратни мијалници, да го поддржуваме обичниот круг, квадратниот слив на пазарот, лесен за земање, фиксиран на место, лесен за чување и земање, повеќе интимна употреба. Силна сила што носи оптоварување, максималното мерење на 5 кг е стабилна и цврста без паѓање, различни спецификации, поразновидни. Може да се стави зад складирање на вратата, торби за складирање, чадори, клучеви и други мали предмети, силен вискозност, не се плаши од вода, метални куки со позлата. Лесна луксузна мултифункционална кука за миење садови, тривијален живот за складирање, појавување на боја на шема, едноставна инсталација, мулти-сценска употреба, уредна и уредна, не зафаќа простор. Една работа е повеќенаменска, комбинирана складирање, збогум до неуредни countertops, може да складира мијалници, накит и други различни предмети. Може да се постави складирање, голем капацитет, може да се чува во исто време повеќекратни мијалници, да го поддржуваме обичниот круг, квадратниот слив на пазарот, лесен за земање, фиксиран на место, лесен за чување и земање, повеќе интимна употреба. Силна сила што носи оптоварување, максималното мерење на 5 кг е стабилна и цврста без паѓање, различни спецификации, поразновидни. Може да се стави зад складирање на вратата, торби за складирање, чадори, клучеви и други мали предмети, силен вискозност, не се плаши од вода, метални куки со позлата. Боја : Зелена, сива, портокалова, бела функција : Нема материјал за удирање : акрилен лепак + позлатен метод за инсталација на ковано железо : Сцена за складирање на паста : складирање на кујна, складирање на бања.

Основни карактеристики

Најдобри понуди