• Обновено
Штанд ЗА Пипети ТОПИНЦН, Решетка За Пипети, Стабилен Трапезоид Со Дијаметар Од Дупки од 1,5 см За Лабораторија

Штанд ЗА Пипети ТОПИНЦН, Решетка За Пипети, Стабилен Трапезоид Со Дијаметар Од Дупки од 1,5 см За Лабораторија

DEN 921.60
Во магацинот.

Залиха

Специјален дизајн на структурата, не е лесно да падне на капка. Пипетата може да се постави вертикално и хоризонтално. Исто така може да се премести. Тоа е многу погодно. Држачот за пипети е изработен од органско стакло за подобра издржливост. Можете да поставите повеќе пипети истовремено, многу погодно за експериментирање. Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба. Карактеристики : можете да поставите повеќе пипети истовремено, многу погодно за експериментирање. Држачот за пипети е изработен од органско стакло за подобра издржливост. Специјален дизајн на структурата, не е лесно да падне на капка. Професионален и практичен дизајн со прекрасен изглед, лесен за носење и употреба. Пипетата може да се постави вертикално и хоризонтално. Исто така може да се премести. Тоа е многу погодно. Спецификација : Материјал : Органски Стаклен Тип : Дијаметар На Трапезоидна Дупка : 1,5 см/0,59 список На пакувања : 1*Решетка за Пипети.

Основни карактеристики

Material:
Organic Glass
Type:
Trapezoid
Hole Diameter:
1.5cm/0.59in
Package List:
1*Pipette Rack:

Најдобри понуди