• Обновено
Шарени Прозрачен Песок Аквариум Градина Микро Боја Прозрачна Флуоресцентни Мали Чакал Благодарност Карпи

Шарени Прозрачен Песок Аквариум Градина Микро Боја Прозрачна Флуоресцентни Мали Чакал Благодарност Карпи

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

100% Полиестер. Увезени. Уникатни Камења За Различни Стилови На Украсување : Овие Камења Може Да Се Користат За Создавање Убави И Патеки, Аквариуми Или Градини. Прозрачен Ефект : Овие Кршени Камења Траат Околу 5 До 8 Часа Откако Ќе Бидат Изложени На Сончева Светлина Или Светлина. Различни Бои За Да Изберете : Можете Да Ја Подарите На Вашето Семејство, Пријатели И Колеги. Убава И Издржлива, Може Да Се Користи Долго Време. МАЛИ и ПРЕНОСЛИВИ : Можете Да Ги Донесете овие Камења Што Светат во темнина во Вашиот Камп За Одлична Ноќ Надвор. Еколошки Материјал : Изработен е од нерадиоактивна Смола, Која Е Добра за Човечкото Тело и Животната Средина. Шарени Прозрачен Песок Аквариум Градина Микро Боја Прозрачна Флуоресцентна Мал Чакал Благодарност Карпидескрипција : Материјал : полистиренските ресиндимензии се како што е прикажано.Боја : Повеќебоен Пакет вклучува : 2000 x Шарени Прозрачни Песоцизабележете : Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Аквариум аквариум воздушен диск меур камен воздух камен песок глава гас глава песок глава пумпа за оксигенација пумпа празна鱼缸水族箱气盘气泡石气石沙头气头砂头增氧泵泵空
  • Обновено

Аквариум аквариум воздушен диск меур камен воздух камен песок глава гас глава песок глава пумпа за оксигенација пумпа празна鱼缸水族箱气盘气泡石气石沙头气头砂头增氧泵泵空

DEN 3.33

Аквариум аквариум воздушен диск меур камен воздух камен глава за песок глава за гас глава за песок пумп�

Светлечки аквариум песок сјај во украсот на темниот песок декоративен песок риба резервоар декорација камен песоци розово злато
  • Обновено

Светлечки аквариум песок сјај во украсот на темниот песок декоративен песок риба резервоар декорација камен песоци розово злато

DEN 819.20

Сјајни сјај на аквариум песок во темниот украс декоративни песоци Карактеристики : Сјајни сјај на аквар

Брихзкцм Рептил Од Нерѓосувачки Челик Песок Супстрат Лажичка Лопата Сифтер Метал Песок Лопата Фина Мрежа Лажичка Рептил За Отпадоци
  • Обновено

Брихзкцм Рептил Од Нерѓосувачки Челик Песок Супстрат Лажичка Лопата Сифтер Метал Песок Лопата Фина Мрежа Лажичка Рептил За Отпадоци

DEN 223.84

Лажичката за отпадоци од песок од рептил е изработена од супериорен материјал од нерѓосувачки челик, от

Аквариум зеродеко Аквариум Чакал Рибен Резервоар Карпи Стаклени Камчиња Неправилни Стаклени Скапоцени Камења Камења Мермерни
  • Обновено

Аквариум зеродеко Аквариум Чакал Рибен Резервоар Карпи Стаклени Камчиња Неправилни Стаклени Скапоцени Камења Камења Мермерни

DEN 1065.60

?РИБЕН РЕЗЕРВОАР ЧАКАЛ Аквариум Чакал Рибен Резервоар Карпи Стаклени Камчиња Неправилни Стаклени Скап�