• Обновено
Meryshow Пренослив USB Биро Вентилатор И Personal Половината Клип На Вентилаторот, Полнење Вентилатор, Автоматски Осцилирачки Ладење Вентилатор Со Повремени Ветер, USB Рака ?

Meryshow Пренослив USB Биро Вентилатор И Personal Половината Клип На Вентилаторот, Полнење Вентилатор, Автоматски Осцилирачки

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Usb биро вентилатор вентилатор глава со автоматски осцилирачки и рачно вертикална ротација од 50° и хоризонтална ротација од 360°што може да ве излади од кој било агол. УСБ-Вентилатор за Биро со Висококвалитетен тивок мотор работи на ниско ниво на бучава, дури и при голема брзина, бучавата е помала од 20d B. Тоа е тивок и добар пријател кога работите и спиете. Половината Клип Вентилатор Преносни Тежина само 0,4 фунти може да се користи во работна облека или приватна облека. Воздухот издуван од вентилаторот тече помеѓу телото и облеката, ефикасно ја отстранува потта и ја одржува облеката ладна. Можете слободно да го поставите аголот на снабдување со воздух со рачно поместување на насоката на излезот на воздухот. Вентилаторот за Клип за половината е вкупно 3 приклучоци за вшмукување од двете страни и од дното за да се постигне супер силен волумен на воздухот. Според степенот на топлина, волуменот на воздухот може да се прилагоди на три нивоа : слаб, среден и силен. Со префрлување на режимот на волумен на воздух, можете да уживате во кул лето во секое време, насекаде. Вентилаторот за Клип на половината е комбинација од вентилатор за клип на половината, вентилатор за работна површина и вентилатор за висечки врат. Може да се исече на ремен или облека. Обезбеден е и дополнителен ремен за ѓердан, Може да се користи како вентилатор за ѓердан. 2-ВО-1 ВЕНТИЛАТОР ЗА КЛИП ЗА ПОЛОВИНАТА И ВЕНТИЛАТОР ЗА ЃЕРДАН - можете да го исечете личниот вентилатор на половината, брзо ладејќи го телото. Вентилаторот има дополнителен ремен за ѓердан, така што вентилаторот можете да го закачите на градите како вентилатор за ѓердан. MERYSHOW USB Биро Вентилатор И Половината Клип Вентилатор Ви Донесе кул Лето Полнење Вентилатор има мало тело, но е моќен, и силна и еластична ветер прави да се чувствуваат поудобно. 5000mah батерија со голем капацитет, користејќи USB метод на полнење. USB Биро Вентилатор НЕ само што е тивок, туку има и 4 различни поставки за брзина и лесно се приклучува ВО USB. Исто така, обезбедува циркулација на воздухот за ладење во која било посакувана насока со функција за автоматско тресење на главата и рачно слободно прилагодување на аголот. Половината Клип Вентилатор аголот на излезот на воздухот е прилагодлив, а насоката на ветерот може да се прилагоди. Постојат 3 влезови за воздух на страната и на дното, што ви овозможува да доживеете постабилен волумен на воздух. Лесниот за инсталирање вентилатор без раце може да ги ослободи вашите раце.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

SOLUSTRE Спреј Пароброд За Прилагодливи USB Патување Мал Господин Пинк Воздух Кампување Управувана Ветер Замаглување Батерија-опрема
  • Обновено

SOLUSTRE Спреј Пароброд За Прилагодливи USB Патување Мал Господин Пинк Воздух Кампување Управувана Ветер Замаглување Батерија-опрема

DEN 3.33

МАЛ ВЕНТИЛАТОР за БИРО користи Мала големина и Лесен, лесен за носење при излегување ЕЛЕКТРИЧЕН РАЧЕН В�

Гуангминг-Пренослив Вентилатор За Вентилатор За Вентилатор За Климатизација, УСБ-Вентилатор За Лично Ладење На Полнење, 3 Брзини
  • Обновено

Гуангминг-Пренослив Вентилатор За Вентилатор За Вентилатор За Климатизација, УСБ-Вентилатор За Лично Ладење На Полнење, 3 Брзини

DEN 0.67

Ултра тивки насочни ролетни : овој вентилатор на масата произведува само помалку од 20d B бучава при поста

УСБ Пренослив Рачен Вентилатор Часовник Будилник Рачен Вентилатор Ветер Ѕвонче Десктоп Полнење Вентилатор Мал Пренослив Мини
  • Обновено

УСБ Пренослив Рачен Вентилатор Часовник Будилник Рачен Вентилатор Ветер Ѕвонче Десктоп Полнење Вентилатор Мал Пренослив Мини

DEN 1.67

Ние ви нудиме брза и ефективна гаранција по продажбата, можете слободно да ни испратите епошта доколку �

Партикиндом Лупа Огледало За Шминка 1 парчиња Практичен Електричен Вентилатор УСБ Полнење Пополнете Светло Мало Огледало Мал
  • Обновено

Партикиндом Лупа Огледало За Шминка 1 парчиња Практичен Електричен Вентилатор УСБ Полнење Пополнете Светло Мало Огледало Мал

DEN 191.52

Мултифункционален : не пренослив мал вентилатор, туку има и вградено огледало што ја компензира светлин

n/Вентилатор За Прскање Пренослив Вентилатор За Магла За Прскање Со Вода Електричен USB Рачен Мини Вентилатор За Ладење Климатик
  • Обновено

n/Вентилатор За Прскање Пренослив Вентилатор За Магла За Прскање Со Вода Електричен USB Рачен Мини Вентилатор За Ладење Климатик

DEN 0.67

Голем капацитет : дизајн на резервоарот за вода, нема потреба често да додавате вода Симулира природен в

Какаши Пренослив Вентилатор за Вратот На Полнење - 6000mah Без Сечила Управуван Личен Вентилатор За Носење, 360°ЛАДЕЊЕ USB Вентилатор
  • Обновено

Какаши Пренослив Вентилатор за Вратот На Полнење - 6000mah Без Сечила Управуван Личен Вентилатор За Носење, 360°ЛАДЕЊЕ USB Вентилатор

DEN 1.00

Прилагодливи 3 брзини, слаб ветер природен ветер силен ветер според вашите потреби, притиснете го копче�