• Обновено
АИСИ Коса Афро Кадрава Перика Со Шишки Темно Кафеави Мешани Русокоси Перики Откачени Кафеави Нагласува Синтетичка Перика До Рамената За Црни Жени Целосни Перики З

АИСИ Коса Афро Кадрава Перика Со Шишки Темно Кафеави Мешани Русокоси Перики Откачени Кафеави Нагласува Синтетичка Перика До

DEN 415.84
Во магацинот.

Залиха

●За Стилот● : афро кадравата перика е полна и голема, ако сакате целосна коса, таа е совршена за вас. Ако косата е премногу за вас, можете да ја скратите за да ја направите стилот што го сакате. `+Метод на меки перика можете да го користите прстот или чешел за да го зграпчите неколку пати за да ја направите периката полна, тогаш ќе добиете перика како сликата. ●Разни Прилики За Носење ● афро кадравата перика е погодна За Секојдневно, забави, Ноќта на Вештерките, концерти, тематски забави, свадба, состаноци и какви било други прилики. ●За Големината На Перика Има две ремени за прилагодување во внатрешноста на периката, кои можете да ја прилагодите најудобната затегнатост на главата, за да можете брзо да ја прилагодите според вашите желби и никогаш да не се грижите за големината на главата. ●За Услугата●Ако имате какви било прашања во врска со оваа афро кадрава перика, слободно консултирајте се со нас , со задоволство ќе ви помогнеме да ги решите додека не бидете задоволни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Пазат Краток Бран На Телото Чипка Предни Перики За Жени Човечка Коса - 13х4 Кратки Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати
  • Обновено

Пазат Краток Бран На Телото Чипка Предни Перики За Жени Човечка Коса - 13х4 Кратки Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати

DEN 1231.84

КРАТОК БРАН НА ТЕЛОТО ЧИПКА ПРЕДНИ ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% необработена бразилска девица чов

РЕФЛЕКТОР Кратки Директно Боб Перики Човечка Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени Страничен Дел 9А Бразилска Девица Коса Реми
  • Обновено

РЕФЛЕКТОР Кратки Директно Боб Перики Човечка Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени Страничен Дел 9А Бразилска Девица Коса Реми

DEN 1.33

Пс : Природни Црни Директно Кратки Боб Чипка Предни Перики Човечка Коса За Жени, 130% Густина, Целосна И Гу�

Мејит Коса Брановидна Кратка 10инчна Светло Русокоса Бела Мешавина Тешка Густина Половина Рака Врзана Реална Синтетичка Чипка
  • Обновено

Мејит Коса Брановидна Кратка 10инчна Светло Русокоса Бела Мешавина Тешка Густина Половина Рака Врзана Реална Синтетичка Чипка

DEN 879.68

Брановидни Кратки 10инчни Светло Русокоса Бела Мешавина синтетички чипка предни перики дебела тешка гу�

Аниса Коса Лабава Брановидна Чипка Предна Човечка Коса Перики Претходно откинати Линија На Коса Без Лепак Целосни Чипкани Перики
  • Обновено

Аниса Коса Лабава Брановидна Чипка Предна Човечка Коса Перики Претходно откинати Линија На Коса Без Лепак Целосни Чипкани Перики

DEN 2718.40

100% девствена човечка коса Мека И Здрава Без заплеткување и Без Пролевање, со бебешка коса наоколу, извет

Десет Стапчиња За Јадење Перики Бразилски Краток Боб 13х6 HD Транспарентна Кадрава Човечка Коса Чипка Перики Без Лепак Претходно
  • Обновено

Десет Стапчиња За Јадење Перики Бразилски Краток Боб 13х6 HD Транспарентна Кадрава Човечка Коса Чипка Перики Без Лепак Претходно

DEN 0.33

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Длабоки Бранови Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Човечка Коса Чипка
  • Обновено

Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Длабоки Бранови Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Човечка Коса Чипка

DEN 1759.84

И умирање потреби строго барања на време и боја Кадравите и брановидни перики се обработуваат од прави �

Ланксихаир Откачена Кадрава 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 10а Целосна Чипка Предна Перика Претходно Извадена
  • Обновено

Ланксихаир Откачена Кадрава 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 10а Целосна Чипка Предна Перика Претходно Извадена

DEN 2191.84

Текстура на косата : Бразилска Коса Откачена Кадрава 3 или 4 снопови, Ви Даде никогаш надвор од моден изгл

Фалафала Вистинска Човечка Коса 13х6 Чипка Фронтални Перики Воден Бран Швајцарски Транспарентен Чипка Напред Брановиден Пред
  • Обновено

Фалафала Вистинска Човечка Коса 13х6 Чипка Фронтални Перики Воден Бран Швајцарски Транспарентен Чипка Напред Брановиден Пред

DEN 2239.84

Фалафала е една од индустриите што снабдува лидер и познат снабдувач на 100% девствена човечка коса Со по�