• Обновено
Перики За Замена на коса 13х4 Чипка Предна Перика 4х4 Чипка Затворање Перика За Жена Човечка Коса Чипка Перика

Перики За Замена на коса 13х4 Чипка Предна Перика 4х4 Чипка Затворање Перика За Жена Човечка Коса Чипка Перика

DEN 3.33
Во магацинот.

Залиха

ЧИПКА ПЕРИКА КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% Необработени Девствени Вода Бран Човечка Коса Чипка Перики, Без Пролевање и Заплеткување-бесплатни, Меки И Природни, Здрави И Живописни, Удобно Против Кожата, Може Да Се Исправи Обоени и Редизајнирани. НАЈДОБАР Квалитет НА ПЕРИКИ ЗА ЗАТВОРАЊЕ НА ЧИПКА : 4х4 /13х4 Перики Од Чипка Од Воден Бран Човечка Коса, 150% Густина, Полна и Густа. Длабока Кадрава Чипка Предна Човечка Коса Перика За Црни Жени, Таа Е Мека и Дише. Може Да биде Изветвен, Исправен Бран Завиткан и Стилизиран Како Што Сакате. ПРОЦЕС НА КАПАЧЕ ЗА ПЕРИКА ЗА ЧОВЕЧКА КОСА СО ДЛАБОК БРАН : 22,5 Инчи Капаче со Средна Големина со Прилагодливи Ремени, Еластични Ленти и Чешли Прикачени, Издржливи, Лесни за Прилагодување, Носат Удобно Вклопување и Инсталирање. ДЛАБОКА КАДРАВА ПЕРИКА ОД ЧИПКА ДЕТАЛИ : 4 € 4 /13x4 Воден Бран Чипка Предна Перика, Средно Кафеава Швајцарска Чипка Боја, 12-30 Инчи Достапна на Залиха, 160-280g, Чипка Перики Човечката Коса Перики Се Совршени за Жени. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА УСЛУГА : 24 Часа Услуги На Клиентите, Нема Причина Да Се Вратиме во рок од 30 Дена Откако Ја Добивме Нашата Коса. Ве Молиме Контактирајте Не Пред Да Го Вратите. Оддел : Унисекс-возрасен производител : ZXCVBNItem тежина : 456 Grams Colour : 14nchesmanufacturer референца : 1689item Тежина : 456 Gramsasin : B0b3rrd7ryprypruct Име : Вода Бран Бразилска Човечка Коса Чипка Перика Човечка Коса Тип : Бразилска Коса Должина : 12-30 инчи текстура : Вода Бранова Капа Големина : просечна Големинабоја на чипка : средна кафеавост : 150% животен век На густина : Повеќе од 1 година со соодветни грижи по пакување : 1 парче само белешка 1 Ве Молиме Проверете Ја Големината И Бојата Пред Да Ја Купите.2 не вклучува други предмети освен оние прикажани на фотографијата на производот.3 ве Молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, секоја променлива може да биде различна, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Доколку најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за ваша референца.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Јосу Директно Боб Удира Синтетички Перики За Жени, Перика Кратка Црна Црна Боб Перика Со Шишки Кратка Платина Перика Синтетички
 • Обновено

Јосу Директно Боб Удира Синтетички Перики За Жени, Перика Кратка Црна Црна Боб Перика Со Шишки Кратка Платина Перика Синтетички

DEN 2.67

Директно БОБ Удира СИНТЕТИЧКИ МАТЕРИЈАЛ : Отпорен На Топлина, изработен од синтетичка коса со висока те�

АИСИ Коса Афро Кадрава Перика Со Шишки Темно Кафеави Мешани Русокоси Перики Откачени Кафеави Нагласува Синтетичка Перика До
 • Обновено

АИСИ Коса Афро Кадрава Перика Со Шишки Темно Кафеави Мешани Русокоси Перики Откачени Кафеави Нагласува Синтетичка Перика До

DEN 415.84

●За Стилот● : афро кадравата перика е полна и голема, ако сакате целосна коса, таа е совршена за вас Ако �

РЕФЛЕКТОР Кратки Директно Боб Перики Човечка Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени Страничен Дел 9А Бразилска Девица Коса Реми
 • Обновено

РЕФЛЕКТОР Кратки Директно Боб Перики Човечка Коса Чипка Предни Перики За Црни Жени Страничен Дел 9А Бразилска Девица Коса Реми

DEN 1.33

Пс : Природни Црни Директно Кратки Боб Чипка Предни Перики Човечка Коса За Жени, 130% Густина, Целосна И Гу�

Десет Стапчиња За Јадење Перики Бразилски Краток Боб 13х6 HD Транспарентна Кадрава Човечка Коса Чипка Перики Без Лепак Претходно
 • Обновено

Десет Стапчиња За Јадење Перики Бразилски Краток Боб 13х6 HD Транспарентна Кадрава Човечка Коса Чипка Перики Без Лепак Претходно

DEN 0.33

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Долги Црни Корени Портокалов Страничен Дел Перики Омбре Портокалова Бранова Перика На Телото Чипка Предна Перика За Жени Отпорни
 • Обновено

Долги Црни Корени Портокалов Страничен Дел Перики Омбре Портокалова Бранова Перика На Телото Чипка Предна Перика За Жени Отпорни

DEN 1000.00

Детали за капачето и совети за носење : 25 Инчи Испружено Средно Капаче (Просечна Големина На Капачето) со

Фугади Црна И Бела Перика Со Удирања Права Перика Со Удирања Долга Права Перика Со Удирања Перика Перика Перика За Жени Отпорна
 • Обновено

Фугади Црна И Бела Перика Со Удирања Права Перика Со Удирања Долга Права Перика Со Удирања Перика Перика Перика За Жени Отпорна

DEN 319.84

?●ЦрноБело ● Најкул перика со поделена боја досега!! Црна перика со бели удирања, неверојатна перика со

Мед Русокоса Длабок Бран Човечка Коса Перики За Црни Жени Омбре Кадрава Чипка Предна Перика 4х4 Човечка Коса Без Лепак Перики
 • Обновено

Мед Русокоса Длабок Бран Човечка Коса Перики За Црни Жени Омбре Кадрава Чипка Предна Перика 4х4 Човечка Коса Без Лепак Перики

DEN 1230.40

1.Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Материјал : Бразилска Девица 100% Необработена Човечка Коса, Отсече�

Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Длабоки Бранови Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Човечка Коса Чипка
 • Обновено

Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Длабоки Бранови Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Човечка Коса Чипка

DEN 1759.84

И умирање потреби строго барања на време и боја Кадравите и брановидни перики се обработуваат од прави �

Ванеса Врвот Супер Длабока Ј-Страна Чипка Дел Средна Кратка Должина Брановиден Стил Топлотен Бран Синтетички Перика-БЛУЗИ ДИЏЕЈ
 • Обновено

Ванеса Врвот Супер Длабока Ј-Страна Чипка Дел Средна Кратка Должина Брановиден Стил Топлотен Бран Синтетички Перика-БЛУЗИ ДИЏЕЈ

DEN 1152.00

Боја Прикажана На Модел : СП430, 51 Сликите се само за целите на прикажување на бојата Боите на Сликата и ви�

Русокоса Чипка Предна Човечка Коса Перика Претходно Извадена Директно Кафеава Русокоса Чипка Затворање Перики Со Бебешка Коса
 • Обновено

Русокоса Чипка Предна Човечка Коса Перика Претходно Извадена Директно Кафеава Русокоса Чипка Затворање Перики Со Бебешка Коса

DEN 3.33

Русокоса Човечка Коса Перика За Жени Материјал : Глулсс Омбре Човечка Коса Чипка Предни Перики За Бели И

Портокалова Ѓумбир Боја 13х4 HD Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Извадена Коса  Со Бебешка Коса Бразилецот Реми Директно
 • Обновено

Портокалова Ѓумбир Боја 13х4 HD Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Извадена Коса  Со Бебешка Коса Бразилецот Реми Директно

DEN 1680.00

1.Бразилска човечка коса : 100% необработена човечка коса, Минимално опаѓање и заплеткување.Природна лини�