• Обновено
Џенет Колекција Најважен HD Чипка Пред Перика-ФИЛА

Џенет Колекција Најважен HD Чипка Пред Перика-ФИЛА

DEN 1144.00
Во магацинот.

Залиха

Најважен ФИЛА HD Чипка Пред Перика. Изработени од Влакна отпорни на Топлина. Уво до уво мека швајцарска чипка. 100% рачно врзани дел чипка. - Најважен ФИЛА HD Чипка Пред Перика. - Влакна отпорни на топлина. - Прикажаната боја е ПЕСОЧНА РУСОКОСА. -Претходно инсталирана мека и еластична перика-уво до уво мека швајцарска чипка. -100% рачно врзан дел чипка. - Косата е безбедна за виткање или рамно железо до 400 СТАПКИ. - Доаѓа со капаче со просечна големина и прилагодливи ремени. - Капа доаѓа со предни и задни чешли. - Произведени Од Џенет Колекција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Анивија Кадрава Перика Со Удирања За Црни Жени Црна Откачена Долга Кадрава Перика Синтетичка Коса Секојдневна Употреба Косплеј
  • Обновено

Анивија Кадрава Перика Со Удирања За Црни Жени Црна Откачена Долга Кадрава Перика Синтетичка Коса Секојдневна Употреба Косплеј

DEN 303.84

кадрава перика кадрава перика со удирања кадрави перики за црни жени долга перика со удирања кадрава аф

Јихр Ретро Русокоса Перика Синтетички Кадрава Должина На Рамото Омбре Русокоса Перики За Жени Природни Кадрава Брановидна Гроздобер
  • Обновено

Јихр Ретро Русокоса Перика Синтетички Кадрава Должина На Рамото Омбре Русокоса Перики За Жени Природни Кадрава Брановидна Гроздобер

DEN 0.67

Тип перика : Страна дел русокоса кадрава перика Материјал : Изработен од висококвалитетни синтетички вл

Фугади Црна И Бела Перика Со Удирања Права Перика Со Удирања Долга Права Перика Со Удирања Перика Перика Перика За Жени Отпорна
  • Обновено

Фугади Црна И Бела Перика Со Удирања Права Перика Со Удирања Долга Права Перика Со Удирања Перика Перика Перика За Жени Отпорна

DEN 319.84

?●ЦрноБело ● Најкул перика со поделена боја досега!! Црна перика со бели удирања, неверојатна перика со

Пазат Краток Бран На Телото Чипка Предни Перики За Жени Човечка Коса - 13х4 Кратки Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати
  • Обновено

Пазат Краток Бран На Телото Чипка Предни Перики За Жени Човечка Коса - 13х4 Кратки Перики Без Лепак Човечка Коса Претходно Откинати

DEN 1231.84

КРАТОК БРАН НА ТЕЛОТО ЧИПКА ПРЕДНИ ПЕРИКИ ЧОВЕЧКА КОСА МАТЕРИЈАЛ : 100% необработена бразилска девица чов

Ланксихаир Откачена Кадрава 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 10а Целосна Чипка Предна Перика Претходно Извадена
  • Обновено

Ланксихаир Откачена Кадрава 13х4 Чипка Предни Перики Човечка Коса За Црни Жени 10а Целосна Чипка Предна Перика Претходно Извадена

DEN 2191.84

Текстура на косата : Бразилска Коса Откачена Кадрава 3 или 4 снопови, Ви Даде никогаш надвор од моден изгл

Сензационална Заменик чипка предна перика-HD Транспарентна Чипка Претходно извадена Линија На Коса Со Бебешка Коса 5 Инчен Длабок
  • Обновено

Сензационална Заменик чипка предна перика-HD Транспарентна Чипка Претходно извадена Линија На Коса Со Бебешка Коса 5 Инчен Длабок

DEN 523.20

Sensationnel Заменик единица HD lacefront перика 128 инчи длабоко рака врзани екстра широк швајцарски чипка дел со б�

Десет Стапчиња За Јадење Директно Нагласуваат Перики Од Тресне Човечка Коса Омбре 4т27 Обоена Мед Русокоса Чипка Предни Перики
  • Обновено

Десет Стапчиња За Јадење Директно Нагласуваат Перики Од Тресне Човечка Коса Омбре 4т27 Обоена Мед Русокоса Чипка Предни Перики

DEN 5871.84

1.Големина на капачето : Стандардна Средна Големина, мала големина и голема големина треба контактирајт�

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Влажни И Брановидни
  • Обновено

Длабоки Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 ХД Чипка Предни Перики Човечка Коса Претходно Откинати Влажни И Брановидни

DEN 1248.00

Две Страни И Напред И Назад, за подобро обезбедување на перика Материјал за коса : 100% Бразилски Девствен�

Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Длабоки Бранови Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Човечка Коса Чипка
  • Обновено

Чипка Предни Перики Човечка Коса 13х4 Длабоки Бранови Чипка Фронтални Перики Човечка Коса Перики За Црни Жени Човечка Коса Чипка

DEN 1759.84

И умирање потреби строго барања на време и боја Кадравите и брановидни перики се обработуваат од прави �