• Обновено
Бохо Мандала Шема Сини Големи Тркалезни Корпи за Складирање Корпи За Перење Со Рачки Корпа За Складирање Ќебе За Полици За Бања Канти За Организирање Расадник Попр

Бохо Мандала Шема Сини Големи Тркалезни Корпи за Складирање Корпи За Перење Со Рачки Корпа За Складирање Ќебе За Полици За Бања

DEN 1001.60
Во магацинот.

Залиха

●ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА 20 "Д х 14" Ч, совршен за држење перници, играчки, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе. Корпата за складирање е корисна за складирање облека, складирање материјали за бања, складирање домашен текстил, складирање детски играчки, складирање играчки за миленичиња, складирање на залихи за бебиња итн. ●ЗАШТЕДА на ПРОСТОР ● секоја пречка лесно се преклопува за да можете да ја оставите кога не е во употреба. Користете корпи за перење за облека или занаети. Одлично за чување чевли, ќебиња и книги. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ●Идеален За расипување на простории за перење алишта, кујни, дневни соби, бањи, плакари, детски соби, игротеки и автомобили, студентски домови, кампери, апартмани, хотелска употреба, детски расадници и помошни простории. ●ЦВРСТА РАЧКА на ЈАЖЕ ● армираната рачка од памучно јаже го прави носењето стока лесно и удобно. Индивидуалниот дизајн на моделот, исто така, го прави овој сад за складирање уникатна декорација на домот во вашиот дом. ● За БРАЗДАТА●корпата за подароци се испраќа преклопена, па нормално е да се види малку бразда кога првпат ќе се отвори. Само пополнувате ќебиња или го користите неколку дена и совршено се преобликува. Екстра Голема Тркалезна Корпа за Складирање Со Рачки Голема големина : Печатење од 20 инчи" х 14" : технологија За Дигитално печатење, печатење на надворешната површина, не е лесно да се избледи. Производ ткаенина : 100% Полиестер Каде што можете да го користите Соба За перење Голем капацитет може да собере валкани алишта за четиричлено семејство. Правете домашни работи лесно. Дневна Соба Ставете Во шкаф, софа или агол. Мал отпечаток. Убаво организирајте ја вашата дневна соба. Спална Соба Голема тркалезна големина, совршена за чување перници, ќебиња и облека. Чувајте ја вашата спална соба чиста и уредна. Соба За играње Оваа Корпа За Отпадоци и Кутија обезбедува дополнително складирање за предметите на вашето дете, како што се книги, игри или играчки. Голема Корпа за Решенија за Складирање Во Затворен простор оваа голема тркалезна корпа за складирање е совршена за чување перници, ќебиња, јоргани и перници. Чувајте ја вашата соба уредна и лесно пронајдете го она што ви треба. Лесна Нега најуникатната карактеристика на овие кутии за складирање е тоа што тие се склопуваат. Значи, кога не се во употреба, можете да ги израмните за да се складираат и да направат простор за други работи! Ако сакате, можете да ги исчистите овие канти за складирање со едноставно бришење со влажна крпа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

HTCAT Кошница За Перење Платно Кошница За Перење со Капак Преклопливи Буриња За Складирање Платно Ткаенина Торби За Чување Намирници
  • Обновено

HTCAT Кошница За Перење Платно Кошница За Перење со Капак Преклопливи Буриња За Складирање Платно Ткаенина Торби За Чување Намирници

DEN 3.00

Чувајте во семејна соба, или било која соба во куќата 100% Сосема нов, Еколошки Одличен квалитет,издржлив.

Аква Штала Дрвена Табла Сиви Омбре Ленти Голема Корпа За Перење Алишта, Водоотпорна Пречка За Перење Алишта За Облека За Бебиња,
  • Обновено

Аква Штала Дрвена Табла Сиви Омбре Ленти Голема Корпа За Перење Алишта, Водоотпорна Пречка За Перење Алишта За Облека За Бебиња,

DEN 2.00

Чувајте ја вашата спална соба уредна и организирана со повеќе корпи за сортирање и организирање Лесен и

Блескави Корпи За Перење Со Боја За Вратоврска Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот
  • Обновено

Блескави Корпи За Перење Со Боја За Вратоврска Со Рачки Водоотпорна Тркалезна Облека Што Се Преклопува Го Попречува Организаторот

DEN 2.33

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна корпа за перење е изработена од

Нехомер Црвено Сини Навивачи Цвет Јапонски Кинески Дизајн ШЕМА 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа
  • Обновено

Нехомер Црвено Сини Навивачи Цвет Јапонски Кинески Дизајн ШЕМА 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Лунарна Цветна Торба За Перење Алишта, Детална Скица На Повторливи Цвеќиња И Лисја Од Божур, Уметнички Принт, Корпа За Попречување
  • Обновено

Лунарна Цветна Торба За Перење Алишта, Детална Скица На Повторливи Цвеќиња И Лисја Од Божур, Уметнички Принт, Корпа За Попречување

DEN 319.84

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

СЕМЕЈСТВО ДЕЈЈА На Шема На Плажа Корпите За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња
  • Обновено

СЕМЕЈСТВО ДЕЈЈА На Шема На Плажа Корпите За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 527.84

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Гроздобер Сончогледи И Кошница За Перење Пчели Ја Попречуваат Торбата За Валкана Облека Корпа За Складирање Водоотпорна Играчка
  • Обновено

Гроздобер Сончогледи И Кошница За Перење Пчели Ја Попречуваат Торбата За Валкана Облека Корпа За Складирање Водоотпорна Играчка

DEN 3.33

①Двоен Материјал Оваа корпа за перење е изработена од оптимална Оксфордска ткаенина со водоотпорна об�

Амбесон Нортвудс Торба За Перење, Дезен Со Шарени Мечки Детски Нордиски Природни Елементи Во Скандинавски Стил, Корпа За Попречување
  • Обновено

Амбесон Нортвудс Торба За Перење, Дезен Со Шарени Мечки Детски Нордиски Природни Елементи Во Скандинавски Стил, Корпа За Попречување

DEN 319.84

Мерења13" Широк х 19 " Висок Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи НАПРАВЕНО �

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Што Го Попречува Преклопувањето За Домаќинство Расадник Универзитет Стан Канцеларија
  • Обновено

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Што Го Попречува Преклопувањето За Домаќинство Расадник Универзитет Стан Канцеларија

DEN 623.84

300д Оксфорд Крпа пвц 1 Произволно Поставување : можете да го ставите покрај машината за перење за чување �