• Обновено
Јардве Црн декор Црн пенкала топка од 15 парчиња мини куглање со топка за куглање Пенка за куглање за повлекување на пенкало за забавно декорација Училишна материја

Јардве Црн декор Црн пенкала топка од 15 парчиња мини куглање со топка за куглање Пенка за куглање за повлекување на пенкало

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Пенкалите со топка се изработени од материјали и ќе траат долго. Дизајн на куглање со цртани филмови совршен за деца и студенти. Мал и симпатичен, повлечен. Симпатичниот изглед може да ги заинтересира децата да пишуваат. Подарок за деца што може да им донесе многу забава. Пенкалите со топка се изработени од материјали и ќе траат долго. Дизајн на куглање со цртани филмови совршен за деца и студенти. Мал и симпатичен, повлечен. Симпатичниот изглед може да ги заинтересира децата да пишуваат. Подарок за деца што може да им донесе многу забава. Опис Разбирање на забава и дизајн на цртани филмови, ова пенкало е совршено за студентите да го користат во нивните дневни студии. Може да се користи како подарок за децата да им донесе повеќе забава.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Enyeopd 24 пакуваат разнобојни топка за пенкало 6 бои во една 0,5 мм, повлекувајќи повеќе пенкала за боја за канцелариски материјали
  • Обновено

Enyeopd 24 пакуваат разнобојни топка за пенкало 6 бои во една 0,5 мм, повлекувајќи повеќе пенкала за боја за канцелариски материјали

DEN 175.68

Екстрамазен систем за пишување : Пенкало за топка прифаќа пролет за повлекување на пролетта, секое пенк�

Гулор 4 парчиња мода со четири лисја од пенкало, мазно пенкало за пишување идеално за списание за планер, канцелариски и училишни
  • Обновено

Гулор 4 парчиња мода со четири лисја од пенкало, мазно пенкало за пишување идеално за списание за планер, канцелариски и училишни

DEN 180.48

Удобен дизајн што може да се повлече и мекиот зафат за удобно секојдневно пишување Врвот на топката на т

7 парчиња сет на розово злато топка, метал розово злато сјајни пенкала Блинг Блинг пенкала црно мастило Динамично течно пенкало
  • Обновено

7 парчиња сет на розово злато топка, метал розово злато сјајни пенкала Блинг Блинг пенкала црно мастило Динамично течно пенкало

DEN 790.40

Содржина на пакетот : getе добиете пенкало со топка од розово злато од 7 парчиња во 7 стилови Доволна колич�

6 парчиња мини пенкала со приврзок за медицински сестри за повлекување на џеб мини пенкала мини пенкало мини пенкало со клучен
  • Обновено

6 парчиња мини пенкала со приврзок за медицински сестри за повлекување на џеб мини пенкала мини пенкало мини пенкало со клучен

DEN 2.33

Цврст и не е лесен за кршење : Школката со кратки пенкала и приврзоците се изработени од квалитетен мета�

Пенка за дијаманти со дијаманти со 3 компјутери со големо со големо пенкало за метали за метали, канцелариски материјали и училиште,
  • Обновено

Пенка за дијаманти со дијаманти со 3 компјутери со големо со големо пенкало за метали за метали, канцелариски материјали и училиште,

DEN 2.00

Голем пенлив дијамант е прикачен на врвот на секое шарено метално пенкало, а овој уникатен дизајн изгле�