• Обновено
Aerostar 18X20X1 MERV 13 Pleated Филтер За Воздух, AC Печка Филтер За Воздух, 6-Пакет &засилувач; 12x12x1 MERV 11 Pleated Филтер За Воздух, AC Печка Филтер За Воздух

Aerostar 18X20X1 MERV 13 Pleated Филтер За Воздух, AC Печка Филтер За Воздух, 6-Пакет &засилувач; 12x12x1 MERV 11 Pleated Филтер

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Производ 1 : Номинална големина : 18x20x1; Вистинска големина 17 3/4 "x 19 3/4" x 3/4 "x 3/4"; овој merv 13 филтер е споредлив со MPR 1500-1900 Вистинска големина : 11 3/4 "x11 3/4" x3/4" ; овој merv 11 филтер е споредлив со MPR 1000-1200 & FPR 7. Производ 2 : Дизајниран За филтрирање на микроскопски честички како што се влакненца, грини од прашина, спори, полен, првут од домашни миленици, ситна прашина и чад. Производ 2 : Едноставен за инсталирање и економичен чекор кон поздрава домашна средина. За најдобри резултати, менувајте ги филтрите на секои 60 до 90 дена, но зголемете ја фреквенцијата на 30 дена во текот на врвните летни и зимски месеци. Производ 2 : 100% синтетички електростатски медиуми за висока ефикасност со мала отпорност на проток на воздух.

Основни карактеристики

Најдобри понуди