• Обновено
Орхидеите на Енди, 6 парчиња шминка за шминка, пудра во прав, кадифена пудра во прав од триаголник, сунѓер за шминка за лице, сунѓер за лице во прав, мек памучен козмет

Орхидеите на Енди, 6 парчиња шминка за шминка, пудра во прав, кадифена пудра во прав од триаголник, сунѓер за шминка за лице,

DEN 1.00
Во магацинот.

Залиха

1. Добро зафатете го напојувањето и исто така зачувајте во прав, овие помагачи за шминка ја прават вашата шминка да изгледа поприродна. 2. Подигањето е многу меки, пријателски расположени за кожата, погодна за секојдневна употреба и има добар допир. 3. Може да го нанесете целото лице со рамна, голема површина и да користите агли за да ги изедначите потесните делови рамномерно. 4. Полн со чувство на воздух, може да се користи со крем за нагласување, крем за руменило, крем за поправка. 5. Погоден е за фондација, крем, коректор, руменило, основа, хајлајтер, итн. Име на производот : Триаголник кадифена пудра од прав : Материјал : чист памук Карактеристики : Триаголен облик, лесна за печење, за количина на контура на лицето : 6 парчиња Големина : 72 *70*15мм пакет Вклучен : 6 п.п.

Основни карактеристики

Најдобри понуди