• Обновено
24 Пакет Штитови За Студентски Клупи Разделувачи На Работна Површина Картонски Големи Папки За Приватност Штитови За Тестирање Во Училница Трикратни Стандардни Ра

24 Пакет Штитови За Студентски Клупи Разделувачи На Работна Површина Картонски Големи Папки За Приватност Штитови За Тестирање

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 штитови за разделувачи на пакувања за работни маси во 4 бои вкупно, црвена, сина, зелена и жолта, 6 пакувања за секоја боја, избрани бои и слатки дезени можат да ги направат учениците порелаксирани на тестот, а доволниот број е доволен за користење на учениците. Голема Големина : проширената големина на овој тест делител за училница е околу 30,5 х 137 см/12 х 54 инчи, што е големо и погодно за повеќето клупи, може ефикасно да игра улога во заштитата и да остави повеќе простор за биро за деца, да престане да изневерува и да им помогне на учениците да ја подобрат концентрацијата за време на тестот. Квалитетен Материјал : овој штит за разделување за ученикот е изработен од трислоен брановиден картон, кој е цврст и цврст, не е лесен за кинење и кршење, лесен и еднократно, лесен за чистење, може добро да стои на масата, не е лесен за паѓање, дизајниран со заоблени агли и безбеден за употреба. Прилагодливи и Преклопливи : овие табли за приватност за учениците се лесни за употреба, а неговиот агол може да се прилагоди според потребите за покривање на поголем опсег; тие имаат преклопливи страни, кои можат да се расклопат кога се користат и може да се преклопат и складираат кога не се користат без да заземаат простор. Широки Апликации : овој картон за разделувачи на биро е практична алатка за наставниците и родителите, помага да се задржат учениците и децата фокусирани, да се намалат одвлекувањето на вниманието во училницата или дома и спречува скитање на очите, погодни за канцеларии, тестирање на студенти, училници, библиотеки и на кое било друго место што бара концентрација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Штитови за приватност 12 Пакети Издржливи Пластични Разделувачи За Лесно Носење-Лесни За Дезинфекција Разделувачи Во Училница-Пренослив
  • Обновено

Штитови за приватност 12 Пакети Издржливи Пластични Разделувачи За Лесно Носење-Лесни За Дезинфекција Разделувачи Во Училница-Пренослив

DEN 3.33

Чувајте ги учениците фокусирани и спречете ги скитниците со меки брановидни пластични штитови за прива

Бубос Акустичен Делител На Биро,Лесен Панел За Приватност Монтиран На Биро,Разделувачи На Биро За Апсорпција На Звук, Акустични
  • Обновено

Бубос Акустичен Делител На Биро,Лесен Панел За Приватност Монтиран На Биро,Разделувачи На Биро За Апсорпција На Звук, Акустични

DEN 3.33

Акустичните панели ја подобруваат приватноста и ја намалуваат бучавата, истовремено помагајќи да се по

Табли за приватност За Студентски Клупи Биро Во Училница Разделувач Трифолд Табла За Постери Табела Табела За Приватност Панел
  • Обновено

Табли за приватност За Студентски Клупи Биро Во Училница Разделувач Трифолд Табла За Постери Табела Табела За Приватност Панел

DEN 3.00

Пакетот Вклучува : ќе добиете 24 парчиња разделувачи на биро за приватност на учениците, тие се соодветни

4 Пакет-Биро Делител Канцеларија Партиции-Кристално Јасно Акрилик Плексиглас. Вклучени Се Прилагодливи Сребрени Стеги. Делител
  • Обновено

4 Пакет-Биро Делител Канцеларија Партиции-Кристално Јасно Акрилик Плексиглас. Вклучени Се Прилагодливи Сребрени Стеги. Делител

DEN 1599.20

Секој панел за разделување на биро има јасна проѕирна завршница што одговара на различни разновидни ср�