• Обновено
WYNWJ Бариери За Паркирање Рачна Брава За Паркирање Колона За Заклучување За Заклучување На Паркингот Во Форма На Т, Бариера за Паркирање, Со Четири Клучеви И Рефлект?

WYNWJ Бариери За Паркирање Рачна Брава За Паркирање Колона За Заклучување За Заклучување На Паркингот Во Форма На Т, Бариера

DEN 625.60
Во магацинот.

Залиха

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соодветност за Вашето Возило и Лично. # Лактот Може Да се Формира Еднаш Без Заварување, што Значително Го Подобрува Отпорот На Притисок И Удар, Идеален За Паркирање и Патеки. Quality, да не Му наштети На Гумата : Основен Едноделен Дизајн, Наклонот Околу Кружниот, Гумата не Боли. ●Силна, Густа Основа : Производот е Густ и Издржлив, Нема Да Биде Насилно.Епоксидна Боја за Надворешна Употреба, За Ефикасно Дождionзија,-Способност За ' рѓа. ●Издржливи, Дебели Челични Шипки : Изработени од Нерѓосувачки Челик, Формирањето, Тркалањето Напред И Назад Не е Деформирано. Добредојдовте Во Нашата Продавница Имаат Свој Паркинг Простор Е Навистина Добар, Особено ако Живеете во Градот.Но, Кога Другите Ќе Застанат на Вашата Локација Може да Бидат Непријатни.Бариерата За Паркирање е Совршено Решение за Решавање на Овој Проблем.Можам Да Го Видам Дење И Ноќе.Овие Можат Да Бидат Поставени Слободно.Цврстата Основа Обезбедува Држач За Цврста Колона Име : - Кражба Паркинг Материјал : Метализација : 40 * 45 * 23см (15.7 * 17.7 * 9 Инчи) Вкупна Тежина : 6 килограми функции : Сите Бакарни Цилиндри, Временски Практични Уреди За Заштеда На Простор Што Може Да Се Преклопат Вашите Прекршувања На Паркирањето Против Нелегалниот Паркер За Паркирање, Едноставно Преклопете Го и Застанете на Пречката Цврста Основа, Цврстиот Основен Пакет Вклучува : 1x Заклучување За Паркирање4 Клучеви3 Завртки За Проширување Забелешка : од Разликата на Екранот, Така што ќе Има Одредена Боја.Ве молиме Погледнете Го Вистинскиот Производ, Ова не Е Проблем Со Квалитетот.Сите Производи Се Рачно Мерење, Ќе Има Мала Грешка, Ве Молиме Погледнете Го Вистинскиот Производ, Се Надевам Дека Ќе Разберешпо-Продажба : Времето На Испорака е (1-2) Дена, Времето на Испорака е (7-21) Работни Дена. Ако Не Сте Ја Добиле Нарачката Во Рок Од 30 Дена, Ве Молиме Контактирајте Не Навреме И Одговорете на Вашата Е-пошта во Рок од 24 Часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Браник За Заклучување Блок Автомобили Окупаторска Брава Заоблени Гаража Врата
  • Обновено

WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Браник За Заклучување Блок Автомобили Окупаторска Брава Заоблени Гаража Врата

DEN 1507.20

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

Плоча За Паркирање џриге, Прозрачна Картичка За Паркирање Автомобил,Картичка За Телефонски Број За Известување, Скриена Подвижна
  • Обновено

Плоча За Паркирање џриге, Прозрачна Картичка За Паркирање Автомобил,Картичка За Телефонски Број За Известување, Скриена Подвижна

DEN 140.64

Висок Квалитет : Изработен од висококвалитетен метал, структурна стабилност, отпорност на висока темпе�

Браник Паркинг Сензор, Обратна Резервна Копија Паркинг Сензор Автомобил Пдц Паркинг Обратна Помош Сензор Возило Аларм &засилувач;
  • Обновено

Браник Паркинг Сензор, Обратна Резервна Копија Паркинг Сензор Автомобил Пдц Паркинг Обратна Помош Сензор Возило Аларм &засилувач;

DEN 0.67

Exchigh Quality : Изработен од врвен метален и пластичен материјал, овој сензор за паркирање со обратна резервн

Автомобил Штанд Автомобил Привремен Знак За Паркирање Автомобил Ротирачки Држач За Мобилен Телефон Скриен Подвижен Автомобил
  • Обновено

Автомобил Штанд Автомобил Привремен Знак За Паркирање Автомобил Ротирачки Држач За Мобилен Телефон Скриен Подвижен Автомобил

DEN 169.60

Може да се користи како држач за мобилни телефони.Ротирајте слободно, добијте го удобниот Агол што го са

ИНВУЏИН Паркинг Бариери Тешки Склопувачки Столпчиња, Со Цилиндрична Брава За Безбедна Столбна Лента За Паркирање, Црно Жолта
  • Обновено

ИНВУЏИН Паркинг Бариери Тешки Склопувачки Столпчиња, Со Цилиндрична Брава За Безбедна Столбна Лента За Паркирање, Црно Жолта

DEN 1001.60

Овој Локатор на Тркала Е Погоден за Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Педалата Заклучување Автомобил Стрмни Брава, Кука Заклучување Спојката Сопирачка,-
  • Обновено

WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Педалата Заклучување Автомобил Стрмни Брава, Кука Заклучување Спојката Сопирачка,-

DEN 3.33

Овој Локатор На Тркала Е Погоден За Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

Кривс Паркинг Пост, Паркинг бариера, за паркинг 2 парчиња Паркинг Места За Заклучување Силни Столпчиња За Паркирање Од Нерѓосувачки
  • Обновено

Кривс Паркинг Пост, Паркинг бариера, за паркинг 2 парчиња Паркинг Места За Заклучување Силни Столпчиња За Паркирање Од Нерѓосувачки

DEN 1.00

Столбот столб е инсталиран на земја Тоа нема да биде лесно срушен од надворешни сили На површината на ст

ИНВУЏИН Паркинг Бариери Колона За Паркирање Преклоплива Безбедносна Бариера со Завртки За Клучеви И Повлечете Двојно Заклучување/Автоматско
  • Обновено

ИНВУЏИН Паркинг Бариери Колона За Паркирање Преклоплива Безбедносна Бариера со Завртки За Клучеви И Повлечете Двојно Заклучување/Автоматско

DEN 0.67

Овој Локатор на Тркала Е Погоден за Гаражи, Големи Паркинзи или Паркинзи на Отворено за Да Обезбеди Соод

Гумени Тротоари Во Индустријата генуби, Црни Тешки Блокови За Паркирање Цел За Паркирање Со Жолти Рефективни Ленти, Затворачи
  • Обновено

Гумени Тротоари Во Индустријата генуби, Црни Тешки Блокови За Паркирање Цел За Паркирање Со Жолти Рефективни Ленти, Затворачи

DEN 639.84

Материјал : Инженерска Гума Со Висока Густина Вкупна Димензија : 20,75"x5, 75 " x3, 25" Тежина : 4,4 килограми (2 кило