• Обновено
Soimiss Hollow Sunhat Outdoor Sun Block Cap UV заштита капа Стилски летни капи на плажа за жени

Soimiss Hollow Sunhat Outdoor Sun Block Cap UV заштита капа Стилски летни капи на плажа за жени

DEN 0.67
Во магацинот.

Залиха

Креативниот дизајн на шупливите, стилски и уникатен, е многу погоден како капа за одмор на плажа или дневна облека за глава, и може да се совпадне со најразлични стилови на фустани. Оваа сончева капа е одличен избор да ве заштити од сонцето за време на спортот, одење, трчање, голф и тенис, ранци, па дури и активности за риболов. Една големина најмногу одговара. Големината може да се прилагоди, совршено погодна за дами, дами или девојчиња. Екстра-широкото место може да обезбеди широки сенки за ушите, челото, лицето и вратот и да обезбеди одлична заштита од сонце кога на отворено. Дупката за конска опашка на грб ви овозможува да ја ставите косата нагоре или надолу. Тој е многу погоден за одмор на плажа, ќе ви даде добар поглед кога го носите, а исто така е многу погоден за фотографирање!. Креативниот дизајн на шупливите, стилски и уникатен, е многу погоден како капа за одмор на плажа или дневна облека за глава, и може да се совпадне со најразлични стилови на фустани. Оваа сончева капа е одличен избор да ве заштити од сонцето за време на спортот, одење, трчање, голф и тенис, ранци, па дури и активности за риболов. Една големина најмногу одговара. Големината може да се прилагоди, совршено погодна за дами, дами или девојчиња. Екстра-широкото место може да обезбеди широки сенки за ушите, челото, лицето и вратот и да обезбеди одлична заштита од сонце кога на отворено. Дупката за конска опашка на грб ви овозможува да ја ставите косата нагоре или надолу. Тој е многу погоден за одмор на плажа, ќе ви даде добар поглед кога го носите, а исто така е многу погоден за фотографирање!. Опис Креативниот дизајн на шупливите, стилски и уникатен, е многу погоден како капа за одмор на плажа или дневна облека за глава, и може да се совпадне со најразлични стилови на фустани. Карактеристики- материјал : pp слама, памук.- Големина : околу 26. 00 x 18. 00 x 8. 00 cm/ 10. 22 x 7. 07 x 3. 14 инчи.- Оваа сончева капа е одличен избор за да ве заштити Од сонцето за време на спортот, одење, трчање, голф и тенис, ранци, па дури и активности за риболов.- една големина најмногу се вклопува. Големината може да се прилагоди, совршено погодна за дами, дами или девојчиња. Дупката за конска опашка на грб ви овозможува да ја ставите косата нагоре или надолу.- Таа е многу погодна за одмор на плажа, ќе ви даде добар поглед кога ја носите, а исто така е многу погодна за фотографирање!- Боја : Беж.- Големина : 26 × 18 см. Пакет, вклучувајќи 1 x капа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Лиобо патување ранец Рефлективни шатори за кампување со јаже, кампување шаторски јажиња затегнувачи на затегнување на ранец,
  • Обновено

Лиобо патување ранец Рефлективни шатори за кампување со јаже, кампување шаторски јажиња затегнувачи на затегнување на ранец,

DEN 552.00

најлон Супер, рефлексивни, многу видливи, флуоресцентни во темница или ноќе Погоден одличен додаток за �