• Обновено
Еквифузирајте Рехидратација 1-Чекор Заштитник На Палтото + Регенератор За Коњи | Го Зајакнува И Зајакнува Палтото На Коњот | Штити Од Дехидрација

Еквифузирајте Рехидратација 1-Чекор Заштитник На Палтото + Регенератор За Коњи | Го Зајакнува И Зајакнува Палтото На Коњот |

DEN 0.33
Во магацинот.

Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. Рехидратацијата е ревитализирачки третман со регенератор кој буди досадни палта за неверојатно живописна коса со здрав изглед. Го зајакнува палтото на коњот, додека го остава телото сатинско мазно и заштитено од дехидрација. Лесен за употреба, еден чекор остави во регенератор. Има не-мрсна формула која нема да го остави телото масно или лизгаво. Ја омекнува и измазнува косата, додека остава непобедлив супериорен сјај. Состојки : 100% целосно природен мирис на база на цитрус. - Оставете регенератор за коњско палто што се нанесува со само 1 чекор - Хидролизираниот протеин од пченица и бадемовото масло ја штитат, навлажнуваат и промовираат здраво палто - немрсна формула што нема да го остави телото масно или лизгаво-Ја Омекнува И измазнува косата и кожата на коњот - Антистатичките својства помагаат да се одбие прашината И нечистотијата - Значително го намалува времето на чешлање 5-7 дена Рехидратирајте 1 Чекор Заштитник На Палтото + Регенераторот Е крајниот неопходност за сериозниот сопственик на коњ. Повторно откријте ја меката еластичност на коњското палто со оваа негувачка мешавина на навлажнувачи и богати протеини. Збогатен со хидролизиран протеин од пченица, овој уникатен хидратантен комплекс го зајакнува и зајакнува палтото на коњот, додека телото го остава сатинско мазно. Бадемовото масло го комплетира искуството за кондиционирање за да гарантира немрсна завршница и супериорен Сјај на Рамнотежа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Женски Фустан Со Печатење Со Кратки Ракави V Врат Летни Лежерни Кратки Фустани Јазол Предна Возбуда Полите Цветни Фустани Завиткајте
  • Обновено

Женски Фустан Со Печатење Со Кратки Ракави V Врат Летни Лежерни Кратки Фустани Јазол Предна Возбуда Полите Цветни Фустани Завиткајте

DEN 3.00

породилни фустани матурски фустани породилни фустани комоди породилни фустани фустани мама и јас фуст�

Жени Летни Секојдневни Фустани Кратки Ракави Лабави Макси Фустани О Печатење На Вратот Долги Макси Секојдневни Фустани Со Џебови
  • Обновено

Жени Летни Секојдневни Фустани Кратки Ракави Лабави Макси Фустани О Печатење На Вратот Долги Макси Секојдневни Фустани Со Џебови

DEN 3.33

фустан со маица женски сарафани боемски фустан свечени фустани за свадбен гостин виолетова фустан за ж�