• Обновено
VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-RD 5/8 инчи до 28мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата, со дијаметар од 2 28мм должина на спојување: 90 спојување Надворешен дијаме

VXB бренд Јапонија MJC-65CSK-RD 5/8 инчи до 28мм Флексибилно спојување на типот на типот на вилицата, со дијаметар од 2 28мм

DEN 9784.32
Во магацинот.

Залиха

Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5/8 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 28мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. Спојување со дијаметар од 1 дијаметар : 5/8 инчи. Спојување со 2 дијаметар : 28мм. Должина на спојување : 90. Спојување на надворешниот дијаметар : 65. 7-15 дена испорака. VXB Brand, NBK Јапонија MJC-65 CSK-RD 5/8 инчи до 28mmjaw-Type Флексибилна Couplingnbk Јапонија MJC-65 CSK-RD 5/8 инчи до 28мм Флексибилна спојка од типот на вилицата, ова е флексибилно спојување од типот на вилица. Bellвонките овозможуваат ексцентричност, ангалумсализигмент и крајна игра. СОВЕТНИК ЗА СОВЕТ 1 ДИАМЕТЕР : 5/8 INCHCOUPLING BORE 2 Дијаметар : 28mmcoupling Должина : 90 Coupling Надворешен дијаметар : 65material : не'рѓосувачкиот е флексибилно спојување на вилицата. непречено центар и ракав непречено. Екселентната флексибилност овозможува да се прифати ексцентричноста на погрешно поставување и вибрациите на извртување. -Rd 5/8 инчи до 28мм Флексибилен спојка од типот на вилицата од типот на вилицатаМЈЦ-65 CSK-RD-5-8 INCH-28 MM.

Основни карактеристики

Најдобри понуди