• Обновено
Брзина На удар Прстен За Профото

Брзина На удар Прстен За Профото

DEN 291.20
Во магацинот.

Залиха

Сите Метални Конструкции. Ротира 360 Степени. Индексирани Флекс Прачка Дупки. Две 3/8 " -16 Женски Навој Рецептори. Брзинскиот Прстен На Луксбанкс За Профото од влијанието има индексирани флексибилни прачки кои ви овозможуваат без напор да монтирате квадратни, правоаголни, ленти или октогонални луксбанкс софтбокс До Профото флеш глави. Прстенот ќе одговара и на повеќето други марки на софтбокс. Цврстиот целосно метален прстен ротира 360 степени за да ја олесни ориентацијата или да ги исчисти пречките во тесни четвртини. Има 3/8-16 славини од двете страни за да овозможи монтирање директно на запчаникот за држење, како Што Е Адаптерот За Вртливиот Чадор На Inpact (IMCA108), Двојна Артикулирана Рака Со 3 Пресеци (IMBHE119) или Супер Стегач (IMCC106 R). Ве молиме видете спецификации за целосна флеш главата компатибилност листа. Што Е Вклучено : Упатство За Употреба Ограничена 1-Годишна Гаранција.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

360 машина за фото штанд, со светло на прстенот, кутија за летање, бесплатно прилагодување на логото, далечински управувач Автоматско
  • Обновено

360 машина за фото штанд, со светло на прстенот, кутија за летање, бесплатно прилагодување на логото, далечински управувач Автоматско

DEN 363.20

? Контрола, постигнување / исклучување, обратно, забрзување, забавување и реализирање на видео за панора�

ОКТАНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ Ргб Предводена Од Амбиентална Боја Промена На Бојата Осветлување Осветлување На Расположението Светлосен
  • Обновено

ОКТАНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ Ргб Предводена Од Амбиентална Боја Промена На Бојата Осветлување Осветлување На Расположението Светлосен

DEN 0.33

LED RGB ИНФРАЦРВЕН КОНТРОЛЕР W / ДАЛЕЧИНСКИ Сет на која било боја што сакате да останете вклучена / изблед�