• Обновено
Кол Хаан Мажи 2.Зерогранд Винг Оксфорд, Британски Тен Кожа/Бршлен, 12

Кол Хаан Мажи 2.Зерогранд Винг Оксфорд, Британски Тен Кожа/Бршлен, 12

DEN 1563.84
Во магацинот.

Залиха

Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. Врвот на крилото горниот модел во мазна кожа. Целосно обложена постава за чорапи за крајна удобност. Целосно гумен надворешен ѓон со гранд ос технологија. Врвот на крилото горниот модел во мазна кожа. Целосно обложена постава за чорапи за крајна удобност. Целосно гумен надворешен ѓон со гранд ос технологија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди