• Обновено
Кол Хаан Мажи 2.Зерогранд Винг Оксфорд, Британски Тен Кожа/Бршлен, 12

Кол Хаан Мажи 2.Зерогранд Винг Оксфорд, Британски Тен Кожа/Бршлен, 12

DEN 1563.84
Во магацинот.

Залиха

Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. Врвот на крилото горниот модел во мазна кожа. Целосно обложена постава за чорапи за крајна удобност. Целосно гумен надворешен ѓон со гранд ос технологија. Врвот на крилото горниот модел во мазна кожа. Целосно обложена постава за чорапи за крајна удобност. Целосно гумен надворешен ѓон со гранд ос технологија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Машки Фустан Секојдневни Чевли Во Широка Ширина Машки Чевли Удобни Чевли За Плажа Отворено Слободно Време Шупливи Дише Мрзливи
  • Обновено

Машки Фустан Секојдневни Чевли Во Широка Ширина Машки Чевли Удобни Чевли За Плажа Отворено Слободно Време Шупливи Дише Мрзливи

DEN 1.67

4.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја...

Дрејк &засилувач; Волкот Рачно Изработени Менс Оксфорд Чевли - Машки Фустан Чевли-Класичен Микрофибер Кожа Оксфорд За Мажи Обични
  • Обновено

Дрејк &засилувач; Волкот Рачно Изработени Менс Оксфорд Чевли - Машки Фустан Чевли-Класичен Микрофибер Кожа Оксфорд За Мажи Обични

DEN 2.00

Со лесен, Издржлив и Флексибилен ѓон Против Лизгање тпр Разновиден Дизајн нашите оксфордски чевли за м�