• Обновено
Сони Алфа а7р Ива Огледало Дигитална Камера 61MP Целосна Рамка СО UHD 4K30p + 2 Пакет SanDisk 64GB Мемориска Картичка + Ранец + Статив + А-Мобилен Додаток Пакет

Сони Алфа а7р Ива Огледало Дигитална Камера 61MP Целосна Рамка СО UHD 4K30p + 2 Пакет SanDisk 64GB Мемориска Картичка + Ранец

DEN 2.67
Во магацинот.

Залиха

Сони а7р Ива Камера Без Огледало (Меѓународен Модел) Пакет Додатоци За А-Ќелии Вклучуваат : Сони НП-ФЗ100 Литиум-Јонска Батерија на Полнење; П. Брзина на пишување : 10 MB/s, Температура; Вода; Рентген и Отпорен на Удари. Ова четврто издание на a7 R гледа вклучување на ажуриран сензор ОД 61 MP заедно со побрза обработка. USB Тип-Ц За Пишување - кабел 06. Sony a7 R Iva Mirrorless Камера Клучни Карактеристики : que 61mp Целосна Рамка Exmor R BSI Cmos Сензор x Bionz X Процесор & Пред-Крај LSI_ 567-Точка Фаза-Откривање На AF Систем quhd 4 K30 P Видео Со HLG & S-Log3 Gammas + 5. Sandisk 64 GB Ултра SDHC Мемориска Картичка - 64gb Капацитет За Складирање, Вграден Прекинувач За Заштита На Запишување, Макс. Лента За На Рамо 08. UHD 4k филмовите се можни во повеќе стапки на слики до 30 fps и, врз основа На Областа За снимање Super35mm и ефективната резолуција ОД 6 K, преголемото земање примероци прави поголеми детали и можно е целосно отчитување на пиксели, што е празнина на врзување на пиксели, за слики со повисок квалитет. Sandisk 64 GB Ултра SDHC Мемориска Картичка - 64gb Капацитет За Складирање, Вграден Прекинувач За Заштита На Запишување, Макс. Делукс Стартер Комплет 21.2 V, 2280m Ah) 03. Брзина на пишување : 10 MB/s, Температура; Вода; Рентген и Отпорен на Удари. Ново дизајнираниот сензор СО целосна рамка 61 MP Exmor R CMOS нуди мешавина од неверојатна резолуција со висока јасност, низок шум и широк динамички опсег од 15-стоп. Ново дизајнираниот сензор СО целосна рамка 61 MP Exmor R CMOS нуди мешавина од неверојатна резолуција со висока јасност, низок шум и широк динамички опсег од 15-стоп. Кабел Заштитник 07. Леќа Капа Чувар 20. Сони а7р Ива Огледало камера 02. Вградениот Wi-Fi му овозможува на a7 R IVA веднаш да споделува слики на мобилни уреди за директно споделување преку интернет до социјално вмрежување, преку е-пошта и до страници за складирање облак. Рачен Ремен За Рака Зафат 17. Вградениот Wi-Fi му овозможува на a7 R IVA веднаш да споделува слики на мобилни уреди за директно споделување преку интернет до социјално вмрежување, преку е-пошта и до страници за складирање облак. Sony BC-QZ1 Полнач за Батерии 04. Пиштол Зафат Статив 16. Статив Со Целосна Големина 15.Сони а7р Ива Камера Без Огледало (Меѓународен Модел) Пакет Додатоци За А-Ќелии Вклучуваат : Сони НП-ФЗ100 Литиум-Јонска Батерија на Полнење; П. Поддршката и за 2. UHD 4k филмовите се можни во повеќе стапки на слики до 30 fps и, врз основа На Областа За снимање Super35mm и ефективната резолуција ОД 6 K, преголемото земање примероци прави поголеми детали и можно е целосно отчитување на пиксели, што е празнина на врзување на пиксели, за слики со повисок квалитет.0 GHz бендови, исто така, овозможува безжична врзана поддршка за снимање. 2-1 Пенкало За Чистење 18. Додаток Капа За Чевли 09. 2 Парчиња San Disk 64 GB Ултра SDHC Мемориска Картичка 11.-QZ1 Полнач За Батерии; Заштитник На Кабел; Ремен; Капаче За Тело; Капа За Чевли; Чаша За Окулар; USB Кабел; 2 парчиња Сандиск 64 GB; Читач На Мемориски Картички; Ранец; Статив; пајак статив; Држач За Пиштол; Зафат На Зглобот; Пенкало За Чистење; Вентилатор За Прашина; Чувар На Капаче ЗА Леќи; КОМПЛЕТ ЗА СТАРТУВАЊЕ; Крпа Од Микрофибер. Брзина на читање : 80 МБ/с, Мин.

Основни карактеристики

Најдобри понуди