• Обновено
Touk Мал џеб за читање очила за блокирање на сина светлина, тенок компактен читатели со преносен случај за клип за пенкало за мажи жени 2 пакувања

Touk Мал џеб за читање очила за блокирање на сина светлина, тенок компактен читатели со преносен случај за клип за пенкало за

DEN 1.33
Во магацинот.

Залиха

Доколку некој проблем со очилата, ве молиме контактирајте не во секое време. Alsoе се следат и некои проблеми, како што се нејасен вид, главоболка, непроспиеност или лоша меморија. Деликатна супер лесна за да се однесе на кое било место и лесно за чување на кое било место : поголемата црвена боја тежи 17g (само очила), 37,5 g (вклучен случај); Помалата од виолетова боја тежи 13g (само очила), 128g (вклучен случај). UV400 Заштита на облогата. Ширина на леќи : 48 милиметри. 【Лесна и цврста рамка за легура】-Редарите за преносни очила за читање се изработени од висококвалитетен метал со IP позлата, кои не се лесни за кршење и избледени; Големината на рамката надградени и силиконските нос влошки (поголемите) се подобри, комбинирајќи се со храмови со шарки, ги прави чашите за читање на џеб за мажи и жени поудобни и удобни од повеќето очила за читање. Избегнувајте главоболка и маграини. Можете да уживате во вашето дигитално време без никакви грижи од замор на очите, мигрена, непроспиен и заматен вид !. Метална рамка. Можете да уживате во вашето дигитално време без никакви грижи од замор на очите, мигрена, непроспиен и заматен вид !. Овие мали тенок преносен анти-сино читање очила за очи со куќиште на цевката со пенкало ќе ви овозможат јасен вид и целодневна удобност!. Висина на леќи : 0,59in (15мм). Ширина на мостот : 0,87in (22мм). Тежина на очилата : 13g. Тежина на очилата : 17g. 【100% шопинг без ризик】 -90 дена гаранција и услуга за пост-продажба на живот. Леќи со смола.39in (126мм * 137мм). Мост : 19 милиметри. Анти -штетно сино светло. Висина на леќи : 0,83in (21мм). Ширина на леќи : 1,89in (48мм).Touk Blue Light Blocking Blocking очилата е дизајнирано да : . Должина на храмот : 4,72 во * 5. Ако нашите очи работат дополнително напорно за да се справат со сината светлина, почнуваме да доживуваме напрегање на очите. АРМ : 137 милиметри. 【Тенок читатели на патувања】-компактен очила за читање со големина на пенкало во супер лесен кутија за метални цевки, мини и лесен за носење. Не дозволувајте големи читатели да влезат на вашиот начин!. Вашето задоволство и доверба се целите на Тук. Продолжените изложености на вештачко сино светло кое извори од дигитални екрани како што се телевизори, компјутери, паметни телефони или флуоресцентни и LED светла ќе ја оштетат мрежницата. Вашето задоволство и доверба се целите на Тук. Преклопено затворање. 【Тенок читатели на патувања】-компактен очила за читање со големина на пенкало во супер лесен кутија за метални цевки, мини и лесен за носење. Дозволете ви да работите подобро и да живеете подобро.04in (120мм * 128мм). Совршено да ги ставите во чантата, да ги кликнете на џебот на кошулата, да ги чувате во торбата, да ги чувате во преградата за ракавици на вашиот автомобил итн. Тие ќе ви помогнат многу кога треба да проверите етикети на производи во продавници, прочитајте менија во ресторани, или прегледувајте датотеки во канцеларија. 【Лесна и цврста рамка за легура】-Редарите за преносни очила за читање се изработени од висококвалитетен метал со IP позлата, кои не се лесни за кршење и избледени; Големината на рамката надградени и силиконските нос влошки (поголемите) се подобри, комбинирајќи се со храмови со шарки, ги прави чашите за читање на џеб за мажи и жени поудобни и удобни од повеќето очила за читање.

Основни карактеристики

Најдобри понуди