• Обновено
CafeTime резервни гуми за кучиња шепа мачка мачка печатење со црвено срцево тркало, покритие Универзално вклопување за приколка, RV, SUV Jeep Truck Camper Travel Travel Wheel Покријте 14 ин

CafeTime резервни гуми за кучиња шепа мачка мачка печатење со црвено срцево тркало, покритие Универзално вклопување за приколка,

DEN 2.33
Во магацинот.

Залиха

Покривањето на резервните гуми се изработени од висококвалитетен полиестер, уредно и тесно засилување ја зајакнува неговата издржливост. Печатена единечна страна, дизајнот на печатење го подобрува изгледот на возилото. Чува нечистотија, дожд и сончева светлина подалеку од резервната гума, а капакот на гумите е лесен за чистење, бришење само со чиста вода. Совршен за epип, SUV, автомобил и камион, приколка, кампер, мотор дома и РВ, или што било со точна големина на гумата. Може да се прилагоди во големина, лесен за инсталирање и отстранување без никакви алатки. Совршен додаток за ентузијаст на отворено. Големината на гумите е наведена во деталниот опис на сликата, така што можете да утврдите дека големината не треба да ја мерите гумата. Cafetime резервни гуми покритие страв за вашата резервна гума изложена на директна нечистотија, сончева светлина или дожд? Зошто да не бидете подготвени со секогаш возење со заштитници на тркала на вашата резервна гума? Нашата резервна покривка на гуми ќе помогне да се блокира и да се минимизира оваа штета. Направено од силно полиестерско влакно, доказ за прашина во голема мерка го подобрува изгледот на возилото, одржувајте ја резервната гума чиста. Совршен за epип, SUV, автомобил и камион, приколка, кампер, мотор дома и РВ, или што било со точна големина на гумата. Бренд : Cafetime Пакет : 1 парчиња резервна обвивка за гуми. Големините на гумите се наведени подолу детален опис, ве молиме измерете пред да го купите. Водич за големина : Опфаќања на гумите Големина 14 "" се вклопува за дијаметар на гумите 24-26in капаци на гумите со големина 15 "" се вклопува за дијаметар на гумите 27-29in капаци на гумите со големина 16 "" се вклопува за дијаметар на гумите 30-32 IN капаци на гумите со големина 17 "" се вклопува за Дијаметар на гумите 32-34in капаци на гумите со големина 18 "" се вклопува за дијаметар на гумите 34-35in Како да го пресметате дијаметарот на гумите? Чекор 1 : Најдете го параметарот за гуми. Напишано е на страната на вашата гума Чекор 2 : Пресметајте го дијаметарот на гумата ако вашата гума е напишана со P225/65 R17. Дијаметар на гумите = 225*65/500/2.54+17 = 28,52 Во треба да го купите 15 -инчниот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Заштитни тркала за покривање на тркалата со смртни случаи со смрт - Универзална приколка за патувања за приколка, РВ, SUV, камион
  • Обновено

Заштитни тркала за покривање на тркалата со смртни случаи со смрт - Универзална приколка за патувања за приколка, РВ, SUV, камион

DEN 335.84

[Universal Fit] Обвивките за гуми на Leveaccom се дизајнирани да одговараат на широк спектар на големини на гуми и �

Juhucc Јас се залагам за клекнување на знамето за вкрстените водоотпорни универзални капаци на гуми во тркала, погодни за приколка,
  • Обновено

Juhucc Јас се залагам за клекнување на знамето за вкрстените водоотпорни универзални капаци на гуми во тркала, погодни за приколка,

DEN 319.84

Мултифункција ефикасно заштитете ја резервната гума на дожд, снег, ветер, прашина, сонце и лошо време ко�