• Обновено
Клипови За Крпи за Плажа За Столчиња За Плажа, 8 Парчиња Клипови За Пешкири За Столчиња За Плажа Крстарење, Пластични Големи Штипки За Крпи За Облека Висечки Стеги З?

Клипови За Крпи за Плажа За Столчиња За Плажа, 8 Парчиња Клипови За Пешкири За Столчиња За Плажа Крстарење, Пластични Големи

DEN 3.00
Во магацинот.

Залиха

Пакетот вклучува : 8 * клипови за крпи за Плажа. Нашите клипови за пешкири за плажа за столици за плажа се изработени од висококвалитетен пп материјал со мазни рабови, кои се цврсти, нетоксични и издржливи за долготрајна употреба. Не само што е совршено за фиксирање крпи на дневни столици или на палуба, висечки крпи, влажни костими за капење, ќебиња и друга облека, туку се користи и за патување, патување, крстарење, канап, студентски домови, виси за сушење во затворени простории или на отворено, украси за домови итн. Спречување на вашиот пешкир да дува подалеку од алиштата. Материјал : ПП. Ќе добиете вкупно 8 парчиња клипови за пешкири за столчиња за плажа, во 3 светли бои на зелена портокалова/жолто-портокалова/зелено-жолта, доволно за вашата секојдневна употреба. Лесно се отвора, но сепак цврсто ги стега кесите. Широки Апликации : Идеален избор за плажи, базени, бродови за крстарење и многу повеќе. Широки Апликации : Идеален избор за плажи, базени, бродови за крстарење и многу повеќе. Пакетот Вклучува : ќе добиете 8 парчиња клипови за пешкири за плажа за столици за крстарење, во 3 бои зелена портокалова/жолто-портокалова/зелено-жолта, привлечни бои на клиповите за плажа за крпи и столови, ве тера брзо да ги најдете нивните столчиња за плажа. Мултифункционални Клипови : клипот за пешкир за базен за столови има предности на долг живот, светли бои и моќ на грабање, нема да ' рѓосува во влажно време, дури и во ветровити денови, не мора да се грижите за облеката ќе биде издувана. Практичен Дизајн : ние користиме дизајн со двојна дебелина за да го избегнеме клипот за пешкир за плажа на ткаенината што треба да ја оставите, двослоен двобоен дизајн за да го направите вашиот клип посветол додека играте улога што не се лизга. Премиум Материјал : клиповите за пешкири за плажа за столици за плажа се изработени од извонреден дебел пп материјал со висока еластичност, кој не се лизга, не остава вдлабнатина, не ја оштетува облеката и е издржлив за долготрајна употреба. Не само што е совршено за фиксирање крпи на дневни столици или на палуба, висечки крпи, влажни костими за капење, ќебиња и друга облека, туку се користи и за патување, патување, крстарење, канап, студентски домови, виси за сушење во затворени простории или на отворено, украси за домови итн. Мултифункционални Клипови : клипот за пешкир за базен за столови има предности на долг живот, светли бои и моќ на грабање, нема да ' рѓосува во влажно време, дури и во ветровити денови, не мора да се грижите за облеката ќе биде издувана. Боја : Зелена портокалова/жолта портокалова/зелена жолта. Безбедно држете ги вашите предмети во рамката.

Основни карактеристики

Најдобри понуди

Кабилок 4 парчиња Држачи За Уметност Ватенка Штипки За Облека Штипка За Плажа Клипови За Ветроупорни Столчиња Ќебиња Пластична
 • Обновено

Кабилок 4 парчиња Држачи За Уметност Ватенка Штипки За Облека Штипка За Плажа Клипови За Ветроупорни Столчиња Ќебиња Пластична

DEN 177.44

Пластични Стеги За Ватенка : Одлично за безбедно држење бебешка облека, здолништа, шалови, капи и крпи за

Кабилок Метални Закачалки Метални Закачалки Метални Закачалки Мулти Закачалки 10 парчиња Штипки Држачи За Облека Метални Случајни
 • Обновено

Кабилок Метални Закачалки Метални Закачалки Метални Закачалки Мулти Закачалки 10 парчиња Штипки Држачи За Облека Метални Случајни

DEN 105.12

Може да се користи за закачување облека и други намени Држи облека подобро од дрвена пластична облека б�

Закачалки За Здолниште За Облека Тодмами Повеќенаменски Закачалки За Закачалки за Облека 30 парчиња Клип за Сушење Чорапи Клип
 • Обновено

Закачалки За Здолниште За Облека Тодмами Повеќенаменски Закачалки За Закачалки за Облека 30 парчиња Клип за Сушење Чорапи Клип

DEN 1345.60

СТЕГАЧ ЗА ОБЛЕКА Едноставниот, но практичен дизајн го прави пошармантен и попривлечен СТОЛ КЛИПОВИ за П

Клипови За Пешкири За Плажа За Столици За Базен, Столови За Плажа и Брод за Крстарење Се Неопходни За Одмор-3 Без ' Рѓа Од Нерѓосувачки
 • Обновено

Клипови За Пешкири За Плажа За Столици За Базен, Столови За Плажа и Брод за Крстарење Се Неопходни За Одмор-3 Без ' Рѓа Од Нерѓосувачки

DEN 2.33

ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА за СИГУРНО ДРЖЕЊЕ : Екстра Голема големина специјално дизајнирана со отвор од 2,5 инчи з

40 ПАРЧИЊА Пластични Клипови За Ватенка Клипови За Облека Мултифункционални Клипови За Закачалки Отпорни НА Ветер За Панталони
 • Обновено

40 ПАРЧИЊА Пластични Клипови За Ватенка Клипови За Облека Мултифункционални Клипови За Закачалки Отпорни НА Ветер За Панталони

DEN 314.88

Овие клипови се доволно издржливи за да издржат секојдневна употреба и се користат во голем пакет за це�

Туули Додатоци Летни Клипови Големи Штипки За Пешкир За Плажа Облека За Перење Ватенка Кампување Градина Змеј Сурфање Лежалка
 • Обновено

Туули Додатоци Летни Клипови Големи Штипки За Пешкир За Плажа Облека За Перење Ватенка Кампување Градина Змеј Сурфање Лежалка

DEN 1.67

Летните Клипови туули ќе ја чуваат вашата крпа за плажа од ветрот со цврсто држење до палубата, столот и�

Тојандона Божиќна Плетена Торба За Подароци За Чорапи Рустикална Персонализирана Торба За Бонбони Добрата Торбичка За Лекување
 • Обновено

Тојандона Божиќна Плетена Торба За Подароци За Чорапи Рустикална Персонализирана Торба За Бонбони Добрата Торбичка За Лекување

DEN 1.67

Божиќни Висечки Чорапи Соодветна големина за држење бонбони, закуски, играчки и други ситници Божиќни м

Бестонзон 4 парчиња Клипови За Пешкири За Плажа За Столици За Плажа Декоративни, Столови За Плажа и Клипови За Крпи За Крстарење
 • Обновено

Бестонзон 4 парчиња Клипови За Пешкири За Плажа За Столици За Плажа Декоративни, Столови За Плажа и Клипови За Крпи За Крстарење

DEN 2.67

Изработени од сигурен пластичен материјал, овие штипки за крпи се цврсти, нема да ' рѓосуваат или лесно д

HEIMP 50pcs Белешки Бонбони Канцеларија Не-Слајд Метал Белешка Датотеки Дома Чип Занаети Отворено Храна Кука Торба Крпа Нерѓосувачки
 • Обновено

HEIMP 50pcs Белешки Бонбони Канцеларија Не-Слајд Метал Белешка Датотеки Дома Чип Занаети Отворено Храна Кука Торба Крпа Нерѓосувачки

DEN 1.00

КЛИП ЗА ХАРТИЈА ЗА ИГЛИЧКИ ЗА ОБЛЕКА Подобро од пластични или дрвени клипови, доволно за да ја држите об�

Sunrade 20 ПАРЧИЊА Пластични Иглички За Облека Со Пружини, Силна Повеќефункционална Шарена Пластична Штипка Клип За Сушење Воздух
 • Обновено

Sunrade 20 ПАРЧИЊА Пластични Иглички За Облека Со Пружини, Силна Повеќефункционална Шарена Пластична Штипка Клип За Сушење Воздух

DEN 1558.40

●Уникатен Материјал : Сунраде мали иглички за мини облека изработени од висококвалитетен пп материјал,

4 парчиња Клипови За Крпи Силикон За Виножито X.cm Столици-Стол Мора Плажа Еластични Подароци Носителите Крстарење Одмор Додатоци
 • Обновено

4 парчиња Клипови За Крпи Силикон За Виножито X.cm Столици-Стол Мора Плажа Еластични Подароци Носителите Крстарење Одмор Додатоци

DEN 1.67

Ленти за Пешкири За Столчиња За Плажа : Изработени од материјал со висока јачина и отпорен на абење, за у�